08 січня 2021

На факультеті ІФСК СумДУ відбулися захисти кваліфікаційних робіт магістрів спеціальностей «Філологія» та «Журналістика».

Захисти магістерських робіт спеціальності «Філологія» проходили дистанційно, із застосуванням електронних технологій. Попри виклики нової форми комунікації здобувачі вищої освіти представили англійською мовою доповіді до своїх кваліфікаційних робіт, продемонстрували високий рівень володіння іноземною мовою, а також виявили обізнаність у сучасних тенденціях вивчення перекладознавчої науки.

– Майже шість років наші студенти вчили, складали, захищали проєкти, набуваючи професійних знань, – зазначила завідувачка кафедри германської філології, професорка Ірина Кобякова. – Дуже приємно бачити рішучі обличчя й чути впевнені голоси (на жаль, лише онлайн) на захисті магістерських кваліфікаційних робіт. Навчання завершене, в подальшому самостійна робота. Тож бажаємо випускникам не втрачати життєвого оптимізму й того молодечого запалу, який супроводжував їх упродовж років навчання.

Захист кваліфікаційних робіт магістрів освітніх програм «Журналістика» та «Реклама і зв’язки з громадськістю» проходив у змішаному форматі, тобто поєднував традиційний аудиторний та онлайн-захист. Усі роботи пройшли як внутрішнє, так і зовнішнє рецензування та отримали позитивні відгуки рецензентів – науковців із інших закладів вищої освіти. Кілька робіт виконано й захищено англійською мовою.

– Приємно, що роботи мають прикладний характер, – поділилася враженнями завідувачка кафедри журналістики та філології, професорка Олена Ткаченко. – Усі випускники-магістри вже мають досвід журналістської діяльності в різних медіа, їх доробки цікаві, апробовані й успішно пройшли рецензування.

Захист магістерських робіт – одна зі сходинок на шляху до успішного професійного майбутнього. Нехай цей шлях буде цікавим та дозволить нашим випускникам розкрити свій потенціал, а знання й досвід, що надав факультет ІФСК СумДУ, допоможуть стати справжніми професіоналами своєї справи.