Ведмидера Карина, студентка спеціальності "Філологія".

Активна учасниця конкурсів поетичного перекладу; ІІІ місце у Конкурсі перекладів віршів з німецької мови від імені Сумського осередку АУГ, ІІІ місце у науковій конференції "Перший крок у науку".

Немеш Валентина, студентка спеціальності «Журналістика».

Переможець Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із галузі знань «Журналістика» (2018), Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Реклама та зв’язки з громадськістю» (2018). Переможець ХІ Міжнародного фестивалю дитячої та юнацької творчості «Rudaga 2019 NEW STAR» (м. Юрмала, Латвія), лауреат ІІІ Всеукраїнського конкурсу професійного музичного мистецтва «Чарівний камертон» (м. Дніпро). Переможець літньої школи блогерів та громадських журналістів (організатор «Interlink Academy» (Німеччина).

Науменко Анна, студентка спеціальності «Журналістика»

Активна учасниця всеукраїнських науково-практичних конференцій та конкурсів, лауреат ІІІ Всеукраїнського конкурсу професійного музичного мистецтва «Чарівний камертон» у місті Дніпро (2020), призер гран-прі конкурсу-фестивалю "Весняний зорепад" у місті Київ (2017)

Малус Софія, студентка спеціальності «Психологія».

Студентська проректорка з культурно-мистецького напрямку СумДУ. Голова Сумського осередку ГО «Українські Студенти за Свободу». Переможниця в номінації Проєкт Року 2019 від ГО «Українські Студенти за Свободу» за проведення проєкту «Школа Законодавця» в місті Суми. Учасниця регіонального та національного етапів молодіжного проєкту «Державотворець».

Павленко Альона, студентка спеціальності «Менеджмент соціокультурної діяльності».

Номінант на грамоту від факультету ІФСК за успіхи у навчанні та науковій діяльності (2017 р., 2018 р.), постійний учасник науково-теоретичних та практичних конференцій, співорганізатор серії заходів в рамках проектів кафедри психології, політології та соціокультурних технологій (новорічні свята для дітей, «Свята у сумських багатоповерхівках», форум-театрів тощо).

Сумський державний унiверситет,  вул. Римського-Корсакова 2,
корпус "Г", поверх 7, (кiмната Г 712)

E-mail: [email protected]

Телефон: +38 0542 335273

Web: http://ifsk.sumdu.edu.ua

Локації

Телефонний довідник

При використанні матеріалів з сайту факультету іноземної філології та соціальних комунікацій посилання на ресурс обов'язкове.

All Rights Reserved.