Ємельянов Дмитро, студент спеціальності «Філологія».

Призер Всесвітнього конкурсу есе “The 11th Eco-generation Enverionmental Essay Competition” (жовтень 2018); переможець Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у секції «Романо-германські мови і літератури» (м. Херсон, 2017) ; переможець конкурсу віршів і художнього перекладу "ALTER-EGO" (10 березня 2017); постійний учасник міжнародних та всеукраїнських науково-практичних конференцій.

Кравченко Інна, студентка спеціальності «Соціальна робота».

Стипендіат Інституту східноєвропейських досліджень. Учасниця Економічного форуму та Фестивалю бігу (Польща), форум-театру для педагогів та психологів на запрошення Служби у справах дітей Сумської міської ради. Призер конкурсу соціальних відеороликів до Дня довкілля.

Немеш Валентина, студентка спеціальності «Журналістика».

Переможець Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із галузі знань «Журналістика» (2018), Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Реклама та зв’язки з громадськістю» (2018). Переможець ХІ Міжнародного фестивалю дитячої та юнацької творчості «Rudaga 2019 NEW STAR» (м. Юрмала, Латвія), лауреат ІІІ Всеукраїнського конкурсу професійного музичного мистецтва «Чарівний камертон» (м. Дніпро). Переможець літньої школи блогерів та громадських журналістів (організатор «Interlink Academy» (Німеччина).

Лазуткіна Юлія, студентка спеціальності «Філологія».

Переможець Всеукраїнського конкурсу віршів та художнього перекладу «AlterEgo» (Суми, 2019), фіналістка VІI міжнародного літературного конкурсу творів для дітей та юнацтва "Корнійчуковська премія" (2019), переможець Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у секції «Романо-германські мови і літератури» (Львів, 2017), постійна учасниця міжнародних та всеукраїнських науково-практичних конференцій.

Малус Софія, студентка спеціальності «Психологія».

Студентська проректорка з культурно-мистецького напрямку СумДУ. Голова Сумського осередку ГО «Українські Студенти за Свободу». Переможниця в номінації Проєкт Року 2019 від ГО «Українські Студенти за Свободу» за проведення проєкту «Школа Законодавця» в місті Суми. Учасниця регіонального та національного етапів молодіжного проєкту «Державотворець».

Павленко Альона, студентка спеціальності «Менеджмент соціокультурної діяльності».

Номінант на грамоту від факультету ІФСК за успіхи у навчанні та науковій діяльності (2017 р., 2018 р.), постійний учасник науково-теоретичних та практичних конференцій, співорганізатор серії заходів в рамках проектів кафедри психології, політології та соціокультурних технологій (новорічні свята для дітей, «Свята у сумських багатоповерхівках», форум-театрів тощо).

Солдатенко Анна, студентка спеціальності «Психологія».

Стипендіатка Верховної Ради України на 2020/2021 н.р. Стипендіатка Кабінету Міністрів України на ІІ семестр 2019/2020 н.р. Учасниця науково-практичних конференцій та всеукраїнських студентських конкурсів за напрямком «Психологія».

Стрельченко Єлизавета, студентка спеціальності «Соціальна робота».

Нагороджена грамотою сумського міського голови за відданість волонтерській справі, активну участь у проведенні перших секторальних стратегічних сесій за основними напрямками в рамках розробки Стратегії розвитку міста Суми до 2027 року. Учасниця заходів в рамках проєктів «Свята у сумських багатоповерхівках» та «Сезон крутих пригод», Хакатону «Нові технологічні вирішення проблеми працевлаштування молоді в м. Суми».

Тарасюк Даяна, студентка спеціальності «Психологія».

Виконуюча обов'язки голови профбюро факультету ІФСК. З 2019 року одна з засновників і HR-менеджерка регіонального етапу програми професійного та особистісного розвитку молоді «Державотворець».

Улько Катерина, студентка спеціальності «Психологія».

Активна учасниця та переможець спортивних чемпіонатів, змагань та турнірів. Кандидат у майстри спорту України з хокею на траві. Кращий гравець команди «СДЮШОР-2». Призер Всеукраїнських турнірів з хокею на траві (2017 р., 2018 р., 2019 р.)

Сумський державний унiверситет,  вул. Римського-Корсакова 2,
корпус "Г", поверх 7, (кiмната Г 712)

E-mail: info@ifsk.sumdu.edu.ua

Телефон: +38 0542 335273

Web: http://ifsk.sumdu.edu.ua

Локації

Телефонний довідник

При використанні матеріалів з сайту факультету іноземної філології та соціальних комунікацій посилання на ресурс обов'язкове.

All Rights Reserved.