Результати участі факультету ІФСК
у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт
з галузей знань і спеціальностей

2018–2019 навчальний рік

Диплом І ступеня

1.                   

Філософія – Ганніч Юрій Вячеславович, ФЕ-61 (керівник Синах А.О.)

Диплом ІІ ступеня

2.                   

Журналістика – Слизька Дарія Сергіївна, ЖТм-81 (керівник Ткаченко О.Г.)

Диплом ІІІ ступеня

3.                   

Журналістика – Літвінчук Анна Юріївна, РК-51 (керівник Євтушенко О.М.)

4.                   

Соціальна робота – Шкриль Ірина Борисівна, СР-51 (керівник Костенко А.М.)

2017–2018 навчальний рік

Диплом ІІ ступеня

5.                   

Філософія, культурологія, політологія, право, соціологія, психологія, менеджмент освіти (англ. мовою) – Стрілецький Єгор Сергійович, ІНмп-71 (керівники Сахно П. І., Подолкова С. В.)

Диплом ІІІ ступеня

6.                   

Журналістика – Немеш Валентина Михайлівна, ЖТ-62 (рк) (керівик Козир Ю. А.)

7.                   

Педагогічна та вікова психологія – Бережна Дарія Володимирівна, ПЛ-61 (керівник Теслик Н. М.)

8.                   

Політологія – Тарасенко Дмитро Юрійович, ЕП-51 (керівник Костенко А. М.)

9.                   

Філософія, культурологія, політологія, право, соціологія, психологія, менеджмент освіти (англ. мовою) – Зарудна Валерія Сергіївна, РК-41 (керівники Сахно П. І., Мальована Н. В.)

2016–2017 навчальний рік

Диплом ІІ ступеня

10.               

Гендерні дослідження – Лагута Марія В’ячеславівна, ЖТ-31 (керівник

Садовнікова О.П.)

11.               

Романо-германські мови і літератури – Коваль Тетяна Юріївна, ПР-31 (керівник Єгорова О. І.)

12.               

Соціальні комунікації – Обельчак Юлія Сергіївна, ЖТзс-51 с (керівник Ткаченко О. Г.)

Диплом ІІІ ступеня

13.               

Видавнича спрва та редагування – Теницька Дарія Сергіївна, ЖТ-51 (керівник Подоляка Н. С.)

14.               

Переклад – Лазуткіна Юлія Андріївна, ПР-51 (керівник Дегтярьова Л. І.)

15.               

Філософські науки – Чирков Сергій Юрійович, ПР-41 (керівник Козинцева Т. О.)

16.               

Романо-германські мови і літератури – Лащ Ксенія Сергіївна, ПРм-61 (керівники Кобякова І. К., Куліш В. С.)

2015–2016 навчальний рік

Диплом І ступеня

17.               

Гендерні дослідження - Бондаренко Іван Володимирович, ЖТ-21 (керівник Садовнікова О.П.)

18.               

Соціальні комунікації - Кириченко Дар’я Іванівна, ЖТ-31(керівник Сипченко І.В.)

19.               

Філософські науки - Чирков Сергій Юрійович, ПР-41 (керівник Козинцева Т.О.)

Диплом ІІ ступеня

20.               

Гендерні дослідження - Макаренко Єсенія Валеріївна, МК-34 (керівник Костенко А.М.)

21.               

Українська мова і література(у т.ч. методика їх викладання) - Завіткова Олександра Олегівна, МДм-51 (керівник Садовнікова О.П.)

Диплом ІІІ ступеня

22.               

Словянські мови та літератури (у т.ч. російська мова та література) – Завіткова Олександра Олегівна, МДм-51 (керівник Ткаченко О.Г.)

23.               

Українська мова і література(у т.ч. методика їх викладання) - Жидкова Дар’я Олександрівна, РК-41 (керівник Воропай С.В.)

2014–2015 навчальний рік

Диплом І ступеня

24.               

Державне управління – Бездідько Лілія Олександрівна М-21, ФЕМ, Шевченко Артем Сергійович ДСмз-31с, ФЕМ (керівники Лук’янихін В. О., Світайло Н.Д.)

25.               

Філософські науки – Рудич Валентина Олександрівна ПР-31, ІФСК (керівник Козинцева Т. О.)

Диплом ІІ ступеня

26.               

Гендерні дослідження – Обельчак Юлія Сергіївна ЖТ-11, ІФСК (керівник Сушкова О. М.)

27.               

Соціальні комунікації – Середа Анастасія Юріївна ЖТм-41, ІФСК (керівник Гаврилюк І.Л.)

28.               

Романо-германські мови та літератури – Заїка Інга Юріївна ПРм-41, ІФСК (керівник Чуланова Г.В.)

Диплом ІІ ступеня

29.               

Видавнича справа та редагування – Дубініна Марія Олександрівна ЖТ-11 (керівник Ковальова Т.В.)

30.               

Українська мова та література (у т. ч. методика їх викладання) – Д’яченко Анна Андріївна ЖТм-41 (керівник Садовнікова О. П.)

 

 

Також студенти факультету ІФСК протягом 2014–2017 років здобули три перемоги у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт під керівництвом викладачів інших факультетів та інститутів

2016–2017 навчальний рік

Диплом І ступеня

1.       

Філософські науки – Яненко Євгеній Сергійович, ПР-41 (керівник Теліженко Л. В.)

2015–2016 навчальний рік

Диплом ІІІ ступеня

2.                   

Історичні науки – Кулик Анна Валеріївна, ПР-51 (керівник Дегтярьов С.І.)

2014–2015 навчальний рік

Диплом ІІІ ступеня

3.                   

Гендерні дослідження – Чернишова Анна Віталіївна ПР-42 (керівник

Теліженко  Л.В.);

 

 

Сумський державний унiверситет,  вул. Римського-Корсакова 2,
корпус "Г", поверх 7, (кiмната Г 712)

E-mail: info@ifsk.sumdu.edu.ua

Телефон: +38 0542 335273

Web: http://ifsk.sumdu.edu.ua

Локації

При використанні матеріалів з сайту факультету іноземної філології та соціальних комунікацій посилання на ресурс обов'язкове.

All Rights Reserved.