Cтуденти вважають, що ІФСК – #найкращий_факультет_галактики. І на таку думку вони мають вагомі підстави.

По-перше, поява факультету стала значним кроком у становленні Сумського державного університету як класичного. А створений ІФСК 15 березня 2000 року. На сьогодні він один із найпрестижніших у СумДУ

По-друге, саме факультет ІФСК є потужною гуманітарною складовою університету – здійснюється підготовка фахівців за спеціальностями: «Менеджмент соціокультурної діяльності»; «Філологія. Германські мови та літератури (переклад включно)»; «Журналістика» (+ освітня програма «Реклама і PR»); «Психологія»; «Соціальна робота», «Cередня освіта (Мова та зарубіжна література (Англійська мова і література))» і «Політологія». Освітньо-кваліфікаційні рівні «бакалавр», «магістр», «доктор-філософії».

По-третє – погляньте на студентів факультету! Це особистості, які хочуть відчувати себе вільними у світі, для яких не існує мовних кордонів. Здатні організувати та впорядкувати будь-які події суспільного й приватного життя. Люди, які прагнуть орієнтуватися в інформаційному просторі та суспільно-політичних процесах, знати й використовувати особливості психології та застосовувати ці знання на користь ближньому. Індивідуальності, небайдужі до навколишнього світу й готові подати руку допомоги тому, хто цього потребує. Вони легко перекладають із іноземних мов, працюють у диппредставництвах, уміло пишуть тексти, вправно проводять психологічні тестування, але «рахують на калькуляторі 15+15» – щоб не помилитися. Наші студенти – це ті, хто мріє, хоче й діє, прагнучи зробити світ кращим, добрішим, справедливішим.

 По-четверте, факультет має потужну матеріально-технічну базу, якою може похизуватися далеко не кожен навіть столичний університет і далеко не кожен «технічний» чи «комп’ютерний» факультет. Тож значна увага приділяється виробничій частині підготовки майбутніх фахівців: студенти відразу ж після зарахування  практикуються в сучасних комп’ютерних класах, лінгафонних кабінетах, радіо- і телестудіях. Із перших курсів працюють у місцевих та всеукраїнських медіа, на провідних підприємствах Сумщини й України, беруть участь в організації різноманітних заходів регіонального та загальнодержавного масштабу.

По-п’яте, навчальний процес забезпечує висококваліфікований професорсько-викладацький склад, а також фахівці-практики з усіх напрямів підготовки. Майстер-класи й тренінги проводять відомі журналісти, перекладачі, соціологи, психологи, піарники, представники шоу-бізнесу. У складі факультету 5 кафедр (1 - загальноуніверситетська, 4 - випускові), а ще 10 центрів.

І найголовніше… Життя переконливо свідчить, що окрім знань і вмінь, необхідних для виконання професійних завдань, важливими є рівень загальної освіченості й ерудиції, людська індивідуальність та унікальність. Допомогти студентській молоді в саморозвитку, навчити бачити можливості там, де інші бачать лише проблеми, сформуватися вільними, демократичними, високоморальними – одна з найважливіших місій факультету.

Обирай ІФСК! Обирай професію! Обирай майбутнє!

Сумський державний унiверситет,
вул. Харківська, 116, м. Суми, Україна, 40007,

корпус "Г", поверх 7, (кiмната Г 712)

E-mail: [email protected]

Телефон: +38 0542 335273

Web: http://ifsk.sumdu.edu.ua

Локації

Телефонний довідник

При використанні матеріалів з сайту факультету іноземної філології та соціальних комунікацій посилання на ресурс обов'язкове.

All Rights Reserved.