19 жовтня 2020
Представники факультету ІФСК СумДУ здобули перемогу в конкурсі мотивуючих відео Міжнародного Республіканського Інституту (МРІ) «Чому Ми Голосуємо», організованого за підтримки Агентства Сполучених Штатів з міжнародного розвитку (USAID).
17 жовтня 2020
Студентка факультету ІФСК СумДУ Анна Солдатенко (спеціальність «Психологія»), отримала іменну стипендію Верховної Ради України на 2020/21 навчальний рік, котра призначається студентам за особливі успіхи в навчанні та науковій діяльності.
13 жовтня 2020
Уже п’ятий рік поспіль 14 жовтня поряд із іншими знаковими подіями відзначається День захисника України. Цей день обраний невипадково, адже існує історична козацька традиція вшанування українського війська на Покрову. Крім того, цей день офіційно вважається датою створення Української повстанської Армії.
12 жовтня 2020
Представники факультету ІФСК СумДУ провели англомовний семінар «Зміна акцентів безпеки у сучасному світі». Захід відбувся 7 жовтня на базі Конгрес-Центру СумДУ.
09 жовтня 2020
На базі кафедри журналістики та філології факультету ІФСК СумДУ відбувся перший етап міжнародної школи «Медіаграмотність у регіонах України», що реалізується спільно ГО «Interlink Academy» (Німеччина, м. Гамбург) та ГО «МедіаКомпас» (Україна, м. Суми), за фінансової підтримки Посольства Німеччини в Україні.
01 жовтня 2020
Факультет ІФСК СумДУ відзначає одне з найяскравіших і найочікуваніших свят осені, день, коли висловлюємо подяки та шлемо привітання професорам і доцентам, викладачам й асистентам, провідним фахівцям деканату й кафедр – тобто всім тим, хто допомагає, підказує, надихає, а то й підштовхує студентів.
30 вересня 2020
Ірину Василівну УЩАПОВСЬКУ, старшого викладача кафедри германської філології факультету ІФСК СумДУ з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата філологічних наук за спеціальністю 10.02.04 – германські мови.
29 вересня 2020
Факультет ІФСК СумДУ відчинив свої двері перед новими студентами. Вчорашні школярі, здолавши й переборовши вступні катавасії, уже роблять перші кроки до професійного становлення.
25 вересня 2020
Андріану Миколаївну КОСТЕНКО, доцента кафедри психології, політології та соціокультурних технологій факультету ІФСК СумДУ, з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня доктора політичних наук зі спеціальності 23.00.02 – політичні інститути та процеси.
21 вересня 2020
Факультет ІФСК СумДУ розпочав новий навчальний рік. Однак літо стало не лише часом для відпочинку, але й періодом отримання нових знань та корисної соціальної активності. Участь у різноманітних онлайн-заходах довела, що прагнення до розвитку долає будь-які перешкоди й кордони.

Сумський державний унiверситет,  вул. Римського-Корсакова 2,
корпус "Г", поверх 7, (кiмната Г 712)

E-mail: info@ifsk.sumdu.edu.ua

Телефон: +38 0542 335273

Web: http://ifsk.sumdu.edu.ua

Локації

При використанні матеріалів з сайту факультету іноземної філології та соціальних комунікацій посилання на ресурс обов'язкове.

All Rights Reserved.