Успіх шанує наполегливих: декан Олена Сушкова відзвітувала про роботу факультету в 2022 році

23 січня 2023
20 січня на факультеті ІФСК СумДУ відбулися збори трудового колективу для звіту декана про роботу структурного підрозділу за 2022 рік – підбиття підсумків досягнень і втрат, сподівань, розчарувань і надій. Надій, найголовніше, на перемогу!

Випускники-магістри факультету ІФСК отримали дипломи

20 січня 2023
18 січня відбулось урочисте вручення дипломів випускникам-магістрам факультету ІФСК СумДУ. У 2023 році магістрами стали 18 випускників спеціальності «Філологія», 3 журналістів та 6 здобувачів, котрі навчалися за освітньою програмою «Реклама і зв’язки з громадськістю». Дев’ятеро випускників отримали дипломи із відзнакою.

Як студентки факультету ІФСК колядувати ходили

10 січня 2023
Студентки факультету ІФСК СумДУ Катерина Гайдукова (спеціальність «Журналістика») та Анжела Кальченко (спеціальність «Філологія») долучилися до різдвяного вертепу, організованого 6 січня скаутською організацію «Пласт». 

Представники факультету ІФСК – переможці конкурсу «Педагогічні інновації СумДУ»

08 січня 2023
У традиційному конкурсі «Педагогічні інновації», який щорічно проводиться Сумським державним університетом, представники факультету ІФСК завоювали призові місця в п’яти номінаціях.

Студенти ІФСК на фестивалі Docudays UA-2022

29 грудня 2022
Студенти й викладачі факультету ІФСК СумДУ вже традиційно взяли участь у Мандрівному, цього року вже ХІХ, міжнародному фестивалі документального кіно про права людини Docudays UA на Сумщині!

Сумський державний унiверситет,  вул. Римського-Корсакова 2,
корпус "Г", поверх 7, (кiмната Г 712)

E-mail: [email protected]

Телефон: +38 0542 335273

Web: http://ifsk.sumdu.edu.ua

Локації

Телефонний довідник

При використанні матеріалів з сайту факультету іноземної філології та соціальних комунікацій посилання на ресурс обов'язкове.

All Rights Reserved.