Як зробити крінжову рекламу, або 10 антипорад від відомого рекламіста

26 вересня 2022
Студенти факультету ІФСК СумДУ відвідали майстер-клас «Як зробити крінжову рекламу? 10 антипорад» від відомого українського рекламіста Іллі Янковського, креативного директора «Havas Village Ukraine» та креативного директора «DreamApp» (Велика Британія).

Представники факультету ІФСК виступили на фінальному форумі міжнародного проєкту з блогерства

25 вересня 2022
Студенти кафедри журналістики та філології факультету ІФСК СумДУ Анна Шпурік та Артем Король, а також аспірантка Марина Садівнича взяли участь у підсумковому форумі міжнародного проєкту «Правозахисна програма для лідерів громад «Я – медіа». Захід відбувся 17 вересня у Києві.

Студенти-філологи факультету ІФСК вчилися писати наукові роботи

25 вересня 2022
19 вересня на кафедрі германської філології факультету ІФСК СумДУ було проведено лекцію з написання наукових робіт. Учасниками заходу стали викладачі, студенти четвертого курсу та магістранти.

Майбутні медійники відзначили день першокурсника

25 вересня 2022
21 вересня кафедра журналістики та філології факультету ІФСК СумДУ відзначила потрійне свято – Міжнародний день миру, Всесвітній день подяки, а ще – кафедральний день першокурсника.

На факультеті ІФСК працюватиме американський професор

20 вересня 2022
На кафедрі іноземних мов факультету ІФСК СумДУ працюватиме професор Коледжу Нью Джерсі Стюарт Керролл. Іноземний фахівець викладатиме англійську мову для студентів першого курсу, в рамках програми «Віртуальний викладач»,  із жовтня 2022 року.

Сумський державний унiверситет,  вул. Римського-Корсакова 2,
корпус "Г", поверх 7, (кiмната Г 712)

E-mail: [email protected]

Телефон: +38 0542 335273

Web: http://ifsk.sumdu.edu.ua

Локації

Телефонний довідник

При використанні матеріалів з сайту факультету іноземної філології та соціальних комунікацій посилання на ресурс обов'язкове.

All Rights Reserved.