Студенти факультету ІФСК – серед переможців конкурсу «Кращий студент СумДУ – 2022»

21 листопада 2022
18 листопада на базу Конгрес-центру СумДУ відбулась церемонія нагородження переможців за результатами університетського етапу конкурсу «Кращий студент – 2022». Студенти факультету ІФСК здобули перемоги у трьох номінаціях:

«Медіасвіт веде у всесвіт» та запалює нові зірочки майбутнього української журналістики

21 листопада 2022
На факультеті ІФСК СумДУ стартував фестиваль шкільних медіа та юних журналістів Сумщини «Медіасвіт веде у всесвіт – 23». Організатори заходу: кафедра журналістики та філології, Сумський прес-клуб, Сумська обласна організація Національної спілки журналістів України, за підтримки Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації.

Студентки факультету ІФСК завоювали перемогу на міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв

19 листопада 2022
Студентки факультету ІФСК Катерина Колодяжна (спеціальність «Філологія») та Анна Науменко (спеціальність «Журналістика») у складі вокальної студії СумДУ гідно представили університет на VI Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв «Лиманські зорі» (м. Миколаїв).

Найкращий факультет галактики вітає студентів зі святом!

16 листопада 2022
Факультет ІФСК СумДУ 17 листопада разом зі всім світом відзначає Міжнародний день студентів – свято молодості, енергії та нестримної жаги до життя.

СумДУ – український Оксфорд: як бачать університет у рейтингах першокурсниці-журналістки

15 листопада 2022
Першокурсниці кафедри журналістики та філології факультету ІФСК СумДУ відвідали пресконференцію з ректором та головою вченої ради університету «СумДУ – на передовій освітнього фронту: у топ-500 кращих університетів світу та лідер серед закладів вищої освіти України».

Сумський державний унiверситет,  вул. Римського-Корсакова 2,
корпус "Г", поверх 7, (кiмната Г 712)

E-mail: [email protected]

Телефон: +38 0542 335273

Web: http://ifsk.sumdu.edu.ua

Локації

Телефонний довідник

При використанні матеріалів з сайту факультету іноземної філології та соціальних комунікацій посилання на ресурс обов'язкове.

All Rights Reserved.