Факультет ІФСК відзначає День науки активною роботою та новими здобутками

20 травня 2022
Щорічно наприкінці весни, а саме в третю суботу травня, наукова спільнота нашої країни відзначає професійне свято. Цьогоріч День науки припадає на 21 травня, і факультет ІФСК СумДУ святкує його разом із усією Україною.

Велика втрата…

20 травня 2022
20 травня на 75-му році життя відійшла у вічність Галина Іванівна Литвиненко, колишня завідувачка кафедри іноземних мов факультету ІФСК СумДУ, котра очолювала кафедру протягом 29 років.

Студенти факультету ІФСК взяли участь у програмі віртуальної мобільності

20 травня 2022
10 травня завершилася програма спільної віртуальної мобільності між факультетом ІФСК СумДУ та інститутом педагогіки та психології Казахського національного педагогічного університету імені Абая.

Дієві поради від стейкхолдерів для перекладачів факультету ІФСК

20 травня 2022
10 травня на базі студентського країнознавчого гуртка «Офіс подорожей» факультету ІФСК СумДУ відбулася відеозустріч із перекладачкою, лекторкою Каунаського технологічного університету (Литва), членкинею Ради Європейської асоціації мовної індустрії Індре Лелевичене.

«Я маю допомогти!»: студенти факультету ІФСК утворили волонтерський рух

20 травня 2022
Студенти спеціальності «Соціальна робота» факультету ІФСК СумДУ організували волонтерський рух, щоб у часи війни допомагати всім, хто цього потребує. З чого все розпочиналося, і як саме працюють волонтери, далі в матеріалі.

«Наблизити світ медіа до школярів, а школярів наблизити до всесвіту»

06 травня 2022
3 травня розпочався фестиваль шкільних медіа та юних журналістів Сумщини «Медіасвіт веде у всесвіт». Організатор фестивалю – кафедра журналістики та філології факультету ІФСК СумДУ, партнери заходу: Департамент освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації, громадська організація «Сумський прес-клуб» та Сумська обласна організація Національної спілки журналістів України.

Студентка факультету ІФСК перемогла в конкурсі молодих перекладачів

06 травня 2022
Студентка спеціальності «Філологія» факультету ІФСК СумДУ Олександра Павлів посіла перше місце у ХІІІ Міжвузівському конкурсі молодих перекладачів. Організатор конкурсу – кафедра англійської філології і перекладу факультету лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету.

Психологія війни: журналісти факультету ІФСК вчилися працювати з чутливими темами

27 квітня 2022
Представники кафедри журналістики та філології факультету ІФСК СумДУ взяли участь у курсі вебінарів «Психологія війни. Як журналістам працювати з чутливими темами». Організатори заходів – Media Development Foundation в партнерстві з українсько-швейцарським проєктом «Психічне здоров'я для України».

Науковці факультету ІФСК обговорили роботу психологічної служби ЗВО у воєнний час

27 квітня 2022
Психологічна служба, що працює на базі кафедри психології, політології та соціокультурних технологій факультету ІФСК СумДУ, виступила співорганізатором Всеукраїнського круглого столу «Виклики сьогодення для психологічної служби ЗВО у воєнний час».

Про навчання журналістиці в СумДУ: від викладачів – абітурієнтам

22 квітня 2022
Викладачі кафедри журналістики та філології факультету ІФСК СумДУ провели зустріч зі старшокласниками Річківської громади Сумського району. Захід відбувся в режимі відеоконференції.

Сумський державний унiверситет,  вул. Римського-Корсакова 2,
корпус "Г", поверх 7, (кiмната Г 712)

E-mail: info@ifsk.sumdu.edu.ua

Телефон: +38 0542 335273

Web: http://ifsk.sumdu.edu.ua

Локації

Телефонний довідник

При використанні матеріалів з сайту факультету іноземної філології та соціальних комунікацій посилання на ресурс обов'язкове.

All Rights Reserved.