Стейкголдери обговорили програму підготовки аспірантів спеціальності «Філологія»

25 листопада 2020
17 листопада на факультеті ІФСК СумДУ відбулося обговорення освітньо-наукової програми спеціальності 035 Філологія (освітній рівень Доктор філософії) за участі стейкголдерів: роботодавців, випускників кафедри германської філології СумДУ, представників академічної спільноти.

Студентський час – найкращий період у школі життя

16 листопада 2020
 Щороку 17 листопада відзначається Міжнародний день студентів – свято молодості, жаги до знань та великих звершень. І навіть карантин не стане на заваді тій творчій енергії, котру випромінюють яскраві зірочки факультету ІФСК СумДУ.

Студенти факультету ІФСК – найкращі знавці сучасної української культури

11 листопада 2020
Команда студентів факультету ІФСК СумДУ відсвяткувала День працівників культури перемогою в онлайн-вікторині, присвяченій сучасному шоу-бізнесу.

Вітаємо!

11 листопада 2020
Оксану Іллівну НЕФЕДЧЕНКО, викладача кафедри іноземних мов факультету ІФСК СумДУ з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня «Доктор філософії» за спеціальністю 011 – освітні, педагогічні науки.

Знання та емоції, або Так ми писали радіодиктант

10 листопада 2020
Студенти, аспіранти, викладачі та співробітники факультету ІФСК СумДУ активно підтримують традицію написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності.

День української мови та писемності: як ведеться, так і живеться…

08 листопада 2020
Щороку 9 листопада в Україні відзначається День української мови та писемності. Для факультету ІФСК СумДУ – це свято особливе, адже саме тут викладають дисципліни, покликані поглибити навички володіння українською мовою.

Студентки факультету ІФСК– переможниці конкурсу «Кращий студент СумДУ»

06 листопада 2020
Студентки факультету ІФСК СумДУ Даяна Тарасюк і Софія Малус (спеціальність «Психологія») здобули дві перемоги в номінаціях конкурсу «Кращий студент СумДУ».

Золота осінь факультету ІФСК

31 жовтня 2020
Новий навчальний рік для факультету ІФСК СумДУ розпочався низкою знакових подій, які без перебільшення можна назвати золотими в діяльності навчального підрозділу.

«Якщо ти впевнений у собі, то й увесь світ у тебе повірить…»

26 жовтня 2020
Студентка спеціальності «Менеджмент соціокультурної діяльності» факультету ІФСК СумДУ Альона Павленко отримала іменну стипендію голови Сумської обласної державної адміністрації на 2020/2021 навчальний рік.

Переможний «арт-ролик» від відеоблогерів факультету ІФСК

19 жовтня 2020
Представники факультету ІФСК СумДУ здобули перемогу в конкурсі мотивуючих відео Міжнародного Республіканського Інституту (МРІ) «Чому Ми Голосуємо», організованого за підтримки Агентства Сполучених Штатів з міжнародного розвитку (USAID).

Сумський державний унiверситет,  вул. Римського-Корсакова 2,
корпус "Г", поверх 7, (кiмната Г 712)

E-mail: info@ifsk.sumdu.edu.ua

Телефон: +38 0542 335273

Web: http://ifsk.sumdu.edu.ua

Локації

При використанні матеріалів з сайту факультету іноземної філології та соціальних комунікацій посилання на ресурс обов'язкове.

All Rights Reserved.