ІІ-й етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Журналістика. Реклама і зв’язки з громадськістю» у галузі знань 06 Журналістика.
02 квітня 2020
Таку акцію, спрямовану на допомогу цьогорічним випускникам загальноосвітніх шкіл – майбутнім абітурієнтам, запровадив факультет ІФСК СумДУ. Готуючись до ЗНО, випускники шкіл, а також їхні батьки, у мережі Facebook можуть отримати on-line-консультації з української та англійської мов.
04 квітня 2020
Студентки-перекладачки факультету ІФСК СумДУ здобули перемогу в ІV Міжнародному студентському конкурсі перекладу, що проводився на базі факультету іноземної філології Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова.
24 березня 2020
Черговою перемогою стала нова робота колективу відеоблогерів «Backstage of Life» факультету ІФСК СумДУ. Відео на вірш «Дзвенять у відрах крижані кружальця» зайняло перше місце у Всеукраїнському конкурсі «Костенкіана-2020».
23 березня 2020
Студентки кафедри германської філології факультету ІФСК СумДУ стали учасницями XVII Східної Зимової Школи, що почала свою роботу 28 лютого на базі Варшавського університету.
21 березня 2020
Кафедра германської філології факультету ІФСК СумДУ провела Х Всеукраїнську студентську науково-практичну конференцію «Перекладацькі інновації». Захід відбувся 20-21 березня, заочно.
16 березня 2020
Викладачі й аспіранти кафедри журналістики та філології факультету ІФСК СумДУ відвідали зустріч із головою Експертної ради роботодавців, представником Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення в Сумській області Ларисою Якубенко.
15 березня 2020
На базі кафедри журналістики та філології факультету ІФСК СумДУ відбулася зустріч із командою експертів грантового проєкту «DESTIN – Журналістська освіта задля демократії в Україні: розвиток стандартів, доброчесності й професіоналізму».
15 березня 2020
Студенти факультету ІФСК СумДУ взяли участь у тренінг-грі присвяченій конфліктним та кризовим ситуаціям у політичній комунікації. Захід відбувся 11 березня на базі Сумського державного університету.
14 березня 2020
Завершився конкурс віршів та художнього перекладу «Alter Ego», що вже вдев’яте проводився кафедрою германської філології факультету ІФСК СумДУ. Цьогоріч на конкурс надійшло більше 140 робіт від авторів із усіх куточків України – від Прикарпаття до Слобожанщини.
11 березня 2020
Ганну Євгенівну УЛУНОВУ, доцента кафедри психології, політології та соціокультурних технологій факультету ІФСК СумДУ, з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня доктора психологічних наук зі спеціальності 19.00.07 – педагогічна та вікова психологія.

Сумський державний унiверситет,  вул. Римського-Корсакова 2,
корпус "Г", поверх 7, (кiмната Г 712)

E-mail: info@ifsk.sumdu.edu.ua

Телефон: +38 0542 335273

Web: http://ifsk.sumdu.edu.ua

Локації

При використанні матеріалів з сайту факультету іноземної філології та соціальних комунікацій посилання на ресурс обов'язкове.

All Rights Reserved.