Студенти факультету ІФСК відвідали форум «Liberty future for Ukraine»

08 грудня 2023
Молодіжна організація «Українські студенти за свободу» провела дводенний форум «Liberty future for Ukraine». Студенти факультету ІФСК СумДУ також взяли участь у заході.

Академічна мобільність представниці факультету ІФСК в Чеській республіці

07 грудня 2023
Асистентка кафедри журналістики та філології факультету ІФСК СумДУ Марина САДІВНИЧА взяла участь у міжнародному стажуванні в Чеській республіці за програмою «Підготовка молодих журналістів та специфіка роботи регіональних медіа в Чехії та Україні», з 27 листопада до 1 грудня.

Середньовічний Париж і «Золотий інтеграл – 2023»

06 грудня 2023
29-30 листопада у стінах Сумського державного університету відбулося щорічне талант-шоу «Золотий інтеграл». Свої таланти на суд журі та глядачів представили й першокурсники #найкращого_факультету_галактики.

Участь студентів-перекладачів в Осінній Віртуальній Зустрічі Генерального директорату з питань перекладу

06 грудня 2023
Cтуденти-перекладачі факультету ІФСК СумДУ разом із викладачками Оленою Ємельяновою та Аллою Красулею взяли участь в Осінній Віртуальній Зустрічі Генерального директорату з питань перекладу, організованій Європейською комісією.

Гостьова лекція професора Нью-Йоркського університету

06 грудня 2023
25 листопада на факультеті ІФСК СумДУ відбулась гостьова онлайн-лекція професора Крейга Каппа з Нью-Йоркського університету. Професор Крейг Капп є визнаним фахівцем у галузі розширеної реальності та освіти. 

Сумський державний унiверситет,  вул. Миколи Сумцова, 2 (Римського-Корсакова),
корпус "Г", поверх 7, (кiмната Г 712)

E-mail: [email protected]

Телефон: +38 0542 335273

Web: http://ifsk.sumdu.edu.ua

Локації

Телефонний довідник

При використанні матеріалів з сайту факультету іноземної філології та соціальних комунікацій посилання на ресурс обов'язкове.

All Rights Reserved.