Поглиблюємо співпрацю з університетами Польщі

25 червня 2022
Перебуваючи в Республіці Польща, заступник директора Перекладацького навчально-методичного центру "LinguoStar", фахівчиня кафедри германської філології факультету ІФСК СумДУ Наталія Балакірєва пройшла навчання та отримала свідоцтво про закінчення курсу польської мови рівня А1 з результатом «Відмінно» у Вармінсько-Мазурському університеті в місті Ольштин.

Представниця факультету ІФСК взяла участь у навчальному курсі «Журналістика в умовах воєнного часу»

22 червня 2022
Протягом травня-червня доцент кафедри журналістики та філології факультету ІФСК СумДУ Тетяна Ковальова взяла участь у навчальному курсі для викладачів факультетів та кафедр журналістики університетів України «Журналістика в умовах воєнного часу».

Представники факультету ІФСК розповіли про особливості вступу до магістратури в 2022 році

10 червня 2022
Факультет ІФСК СумДУ організував серію профорієнтаційних онлайн-заходів для вступників до магістратури. До участі у заходах запрошувалися  випускники-бакалаври 2021–2022 н.р., випускники минулих років (будь-яких спеціальностей і будь-яких рівнів освіти), а також всі бажаючі отримати магістерську освіту за спеціальностями факультету.

Факультет ІФСК запрошує на фотовиставку «Війна студентським об’єктивом»

09 червня 2022
8 червня у Конгрес-центрі Сумського державного університету відбулося відкриття фотовиставки «Війна студентським об’єктивом». Організатори заходу: Сумська обласна організація Національної спілки журналістів України, Сумський державний університет, Медіа-центр та факультет ІФСК СумДУ.

Майбутні медійники розвінчують міфи про журналістику

05 червня 2022
6 червня медійники України традиційно відзначають професійне свято. Святкує День журналіста України й факультет ІФСК СумДУ, адже тут здобувають освіту майбутні фахівці журналістської справи. З нагоди свята юні акули пера вирішили розказати, які професійні відкриття вони вже встигли для себе зробити, та які міфи про журналістику були розвінчані в процесі навчання.

Сумський державний унiверситет,  вул. Римського-Корсакова 2,
корпус "Г", поверх 7, (кiмната Г 712)

E-mail: [email protected]

Телефон: +38 0542 335273

Web: http://ifsk.sumdu.edu.ua

Локації

Телефонний довідник

При використанні матеріалів з сайту факультету іноземної філології та соціальних комунікацій посилання на ресурс обов'язкове.

All Rights Reserved.