Викладачі факультету ІФСК – у журі конкурсу наукових робіт МАН

27 лютого 2024
Викладачі факультету ІФСК СумДУ взяли участь у суддівстві ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України (МАН).

Профорієнтаційна робота зі студентами коледжів міста Конотоп

26 лютого 2024
20 лютого заступник декана факультету ІФСК СумДУ із заочної, дистанційної форм навчання Олена Назаренко взяла участь у робочому візиті до коледжів міста Конотоп.

Представниця факультету ІФСК переймала досвід британського викладача

26 лютого 2024
Доцент кафедри іноземних мов та лінгводидактики факультету ІФСК СумДУ Ірина Ляшенко відвідала дводенний тренінг від Г’ю Деллара, британського викладача та автора з методики викладання англійської мови.  

Студенти факультету ІФСК здійснили віртуальну подорож до Бразилії

22 лютого 2024
14 лютого в Офісі подорожей, що працює на базі факультету ІФСК СумДУ, відбулась онлайн-зустріч із Каджіні Сарайва де Карвальйо, магістром із мовознавства та літератури, докторанткою аспірантської програми з мовознавства та літератури Університету Санта-Крус-ду-Сул штат Ріо-де-Жанейро, Бразилія.

Представниці факультету ІФСК взяли участь у роботі школи від Альянсу українських університетів

07 лютого 2024
Із 29 січня до 02 лютого на базі Українського католицького університету (м. Львів) в межах програми професійного розвитку Альянсу українських університетів пройшла школа для викладачів «Глобальна синергія через спільне міжнародне онлайн навчання». Серед учасників та лекторів школи були й представниці факультету ІФСК СумДУ.

Сумський державний унiверситет,
вул. Харківська, 116, м. Суми, Україна, 40007,

корпус "Г", поверх 7, (кiмната Г 712)

E-mail: [email protected]

Телефон: +38 0542 335273

Web: http://ifsk.sumdu.edu.ua

Локації

Телефонний довідник

При використанні матеріалів з сайту факультету іноземної філології та соціальних комунікацій посилання на ресурс обов'язкове.

All Rights Reserved.