Анонси подій

Початок події: 2022-11-30

Для студентів, аспірантів та викладачів українських закладів вищої освіти стартував проєкт Ukraine Global Faculty, в межах якого закордонні професори з провідних університетів, топексперти та підприємці читатимуть онлайн-лекції для української аудиторії.

Ukraine Global Faculty реалізує благодійний фонд K.FUND за підтримки Міністерства освіти і науки України. Вже понад 20 українських університетів стали партнерами UGF, серед них –  Сумський державний університет.

Проєкт має на меті надати українським студентам, аспірантам та викладачам доступ до найкращих навчальних курсів і програм. Спікерами виступатимуть світові експерти, які підтримують Україну та українців.

Усі лекції відбуватимуться в онлайн-форматі. Учасники мають змогу поставити запитання лекторам та отримати відповідь. Записи лекцій доступні до перегляду в архіві в будь-який час.

Мова лекцій – англійська, з синхронним перекладом на українську, слухачі матимуть можливість обрати, якою мовою вони хочуть переглядати матеріал.

30 листопада відкриту лекцію читає почесний доктор СумДУ, відомий світовий науковець Юрій Гогоці.

Джерело  https://news.sumdu.edu.ua

Початок події: 2022-10-12

Продовжуються конкурси Німецької служби академічних обмінів (DAAD) на участь у стипендіальних програмах навчання, стажування та підвищення кваліфікації у Німеччині для студентів, аспірантів та викладачів.

DAAD надає фінансову допомогу учасникам програм: щомісячна стипендія (розмір залежить від програми та категорії учасників), та, у деяких випадках, покриваються витрати на медичне страхування та проїзд.

Кінцевий термін подання документів залежить від обраної програми.

Деталі про програму за посиланням: https://www.daad-ukraine.org/uk/

За консультаціями щодо участі звертайтеся до управління міжнародного співробітництва (каб. БІЦ-410, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., тел. 68-77-84).

Джерело  https://news.sumdu.edu.ua

Початок події: 2022-10-12

Предмети:

 • Українська мова
 • Математика
 • Історія України
 • Англійська мова
 • Біологія
 • Фізика
 • Хімія

Вартість одного предмету 500 грн за весь курс навчання (6 місяців).

Можна обрати до 3-х предметів.

Форма навчання: режим відеоконференцій.

 

Як записатись на підготовчі курси:

 1. Зателефонувати за номером +38 (050) 052-70-10

або

 1. Надіслати в особисті повідомлення instagram.com/sumdu_abiturient
 • ПІБ
 • назву навчального закладу
 • обрані предмети
 • номер телефону

Перелік спеціальностей, на які нараховуються додаткові бали при вступі до СумДУ: https://vstup.sumdu.edu.ua/images/bakalavratura/pzso_2022_3.pdf

Джерело  https://news.sumdu.edu.ua

Початок події: 2022-11-05
Закінчення події: 2023-05-13
Час події: 10:00

Початок події: 2022-04-16

Завдяки злагодженим зусиллям Міністерства освіти і науки України, а також на знак підтримки та солідарності з Україною, навчальна платформа Coursera розширює свої можливості для закладів вищої освіти України.

Відтепер українська академічна спільнота має безкоштовний доступ до (понад 6 000) онлайн-курсів від провідних університетів та компаній світу з можливістю отримання сертифіката по завершенню.

Умови доступу до програми:

Вхід (українська мова): https://c4b-integration.com/ukr?lang=uk

Вхід (англійска мова): https://c4b-integration.com/ukr?lang=en

У разі виникнення технічних питань / проблем із доступом звертайтесь на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Реєстрація виключно з корпоративної пошти СумДУ

Для реєстрації корпоративної пошти чи вирішення питань відновлення доступу до неї звертайтесь на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..edu.ua

Більше інформації на сайті бібліотеки СумДУ.

Джерело  https://news.sumdu.edu.ua

Початок події: 2022-07-26

За ініціативи Міністерства освіти і науки України відтепер українські студенти мають доступ до освітніх онлайн-курсів на платформі Udemy.

Udemy – це міжнародна навчальна платформа з онлайн-курсами на різноманітну тематику. Для українських студентів доступні більше 12 500 найкращих освітніх курсів від провідних університетів світу.

Більше інформації на сайті бібліотеки.

Джерело  https://news.sumdu.edu.ua 

Сумський державний унiверситет,  вул. Римського-Корсакова 2,
корпус "Г", поверх 7, (кiмната Г 712)

E-mail: [email protected]

Телефон: +38 0542 335273

Web: http://ifsk.sumdu.edu.ua

Локації

Телефонний довідник

При використанні матеріалів з сайту факультету іноземної філології та соціальних комунікацій посилання на ресурс обов'язкове.

All Rights Reserved.