Новини

На факультеті ІФСК СумДУ визначено переможців щорічного конкурсу віршів та художнього перекладу «Alter Ego», що традиційно проводився кафедрою германської філології.

30 листопада в Сумському державному університеті відбувся профорієнтаційний захід «День кар’єри факультету ІФСК», під час якого студенти та всі бажаючі могли познайомитися з тонкощами деяких професій, яким навчають на факультеті.

На базі кафедри германської філології факультету ІФСК СумДУ відбулась XII Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Перекладацькі інновації».

Керівник Центру досліджень регіональної безпеки СумДУ, старший викладач кафедри психології, політології та соціокультурних технологій факультету ІФСК Микола Назаров взяв участь у серії семінарів із тематики стійкості, які відбулись у Таллінні 20–24 листопада.

18 листопада на базу Конгрес-центру СумДУ відбулась церемонія нагородження переможців за результатами університетського етапу конкурсу «Кращий студент – 2022». Студенти факультету ІФСК здобули перемоги у трьох номінаціях:

На факультеті ІФСК СумДУ стартував фестиваль шкільних медіа та юних журналістів Сумщини «Медіасвіт веде у всесвіт – 23». Організатори заходу: кафедра журналістики та філології, Сумський прес-клуб, Сумська обласна організація Національної спілки журналістів України, за підтримки Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації.

Студентки факультету ІФСК Катерина Колодяжна (спеціальність «Філологія») та Анна Науменко (спеціальність «Журналістика») у складі вокальної студії СумДУ гідно представили університет на VI Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв «Лиманські зорі» (м. Миколаїв).

Факультет ІФСК СумДУ 17 листопада разом зі всім світом відзначає Міжнародний день студентів – свято молодості, енергії та нестримної жаги до життя.

Першокурсниці кафедри журналістики та філології факультету ІФСК СумДУ відвідали пресконференцію з ректором та головою вченої ради університету «СумДУ – на передовій освітнього фронту: у топ-500 кращих університетів світу та лідер серед закладів вищої освіти України».

Старший викладач кафедри психології, політології та соціокультурних технологій факультету ІФСК СумДУ, керівник Центру досліджень регіональної безпеки СумДУ Микола Назаров отримав стипендію Кабінету Міністрів України для молодих вчених.