Стара версія сайту: http://humf.sumdu.edu.ua

Новини

23 лютого в Конгрес-центрі СумДУ відбулася ХІ наукова конференція «Перший крок у науку», учасниками якої стали студенти та учні старших класів. Не оминула подія й #найкращий_факультет_галактики.

Викладачі та співробітники факультету ІФСК взяли діяльну участь в організації та проведенні II (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

Студенти  #найкращого_факультету_галактики завоювали кілька перемог у всеукраїнських вокальних конкурсах «Чарівний камертон» та «ТріумфFest». Заходи пройшли 22-23 лютого 2020 року в м. Дніпро.

Студентське самоврядування факультету ІФСК СумДУ влаштувало творчий вечір, присвячений пам’яті Кузьми Скрябіна. Захід із символічною назвою «Люди як кораблі» відбувся 12 лютого у банкетній залі їдальні університету.

Спартакіада «Здоров’я» серед викладачів співробітників та аспірантів СумДУ розпочалася змаганнями з інтелектуальних видів спорту – шахів та шашок. До участі в боротьбі за першість долучилися й представники факультету ІФСК СумДУ.

Країнознавчий гурток «Офіс подорожей» продовжує знайомити із культурою та особливостями життя в різних країнах. Цього разу студенти та викладачі факультету ІФСК СумДУ мали нагоду відвідати Польщу та США, не виходячи з аудиторії.

У рамках виконання проєкту «Дослідження шляхів вдосконалення структури та рівня зайнятості населення праценадлишкових територій Сумської області», який реалізується науковцями факультету ІФСК СумДУ, проведено стратегічну сесію.

Факультет ІФСК СумДУ продовжує співпрацю з «Ukrainian Fashion Week». Волонтерками першого цьогорічного українського показу моди стали студентки кафедри психології, політології та соціокультурних технологій Ольга Падалка, Оксана Гірман та Анастасія Грищук.

«Чи варто навчатися за кордоном?» – актуальне запитання серед сучасної молоді. Але той, хто вже пройшов цим шляхом, точно знає відповідь. Досвідом участі в програмах академічної мобільності поділилися студентки факультету ІФСК СумДУ.

Історія України, яка губиться у сивій давнині, у морокові часу розкрилася на сторінках книги «Роси, або Переддень України» доктора філософських наук, професора, завідувача кафедри філософії факультету ІФСК СумДУ Івана Мозгового.

E-mail: info@ifsk.sumdu.edu.ua