Новини

Вірші випускниці магістратури факультету ІФСК СумДУ Юлії Лазуткіної (спеціальність «Філологія») опубліковано в посібнику для 5–7 класів, рекомендованому Міністерством освіти і науки України.

Завершення навчання та початок нового етапу життя, гордість і радість, очікування й хвилювання – випускники-магістри факультету ІФСК СумДУ отримують дипломи.

Закінчення 2020 року принесло студентам факультету ІФСК СумДУ перемоги одразу в трьох конкурсах.

На факультеті ІФСК СумДУ відбулися захисти кваліфікаційних робіт магістрів спеціальностей «Філологія» та «Журналістика».

Різдвяна кінострічка випускниці факультету ІФСК СумДУ Альони Гайдукової здобула перемогу в номінації «Кращий монтаж» на стамбульському фестивалі короткометражного кіно Best İstanbul Film Festival.

Проєкти викладачів факультету ІФСК відзначилися в двох номінаціях конкурсу «Педагогічні інновації СумДУ – 2020»

Університетське життя – це не лише навчання. Факультет ІФСК СумДУ активний у різноманітних позанавчальних заходах і цікавих проєктах, спрямованих на творчий розвиток і соціальну активність студентів, аспірантів, викладачів.

2020 рік став справжнім викликом для системи освіти країни. Запроваджений у березні 2020 року карантин встановив новий формат взаємодії – соціальне дистанціювання. Перейшов на дистанційне навчання й факультет ІФСК СумДУ.

Факультет іноземної філології та соціальних комунікацій СумДУ став партнером дводенного інтенсиву «Виклики ХХІ століття! Як не програти війну за власну ідентичність?».

Студенти та викладачі кафедри психології, політології та соціокультурних технологій факультету ІФСК СумДУ провели традиційні передноворічні Вечорниці.

E-mail: info@ifsk.sumdu.edu.ua