Новини

Таку акцію, спрямовану на допомогу цьогорічним випускникам загальноосвітніх шкіл – майбутнім абітурієнтам, запровадив факультет ІФСК СумДУ. Готуючись до ЗНО, випускники шкіл, а також їхні батьки, у мережі Facebook можуть отримати on-line-консультації з української та англійської мов.

Студентки-перекладачки факультету ІФСК СумДУ здобули перемогу в ІV Міжнародному студентському конкурсі перекладу, що проводився на базі факультету іноземної філології Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова.

Черговою перемогою стала нова робота колективу відеоблогерів «Backstage of Life» факультету ІФСК СумДУ. Відео на вірш «Дзвенять у відрах крижані кружальця» зайняло перше місце у Всеукраїнському конкурсі «Костенкіана-2020».

Студентки кафедри германської філології факультету ІФСК СумДУ стали учасницями XVII Східної Зимової Школи, що почала свою роботу 28 лютого на базі Варшавського університету.

Кафедра германської філології факультету ІФСК СумДУ провела Х Всеукраїнську студентську науково-практичну конференцію «Перекладацькі інновації». Захід відбувся 20-21 березня, заочно.

Викладачі й аспіранти кафедри журналістики та філології факультету ІФСК СумДУ відвідали зустріч із головою Експертної ради роботодавців, представником Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення в Сумській області Ларисою Якубенко.

На базі кафедри журналістики та філології факультету ІФСК СумДУ відбулася зустріч із командою експертів грантового проєкту «DESTIN – Журналістська освіта задля демократії в Україні: розвиток стандартів, доброчесності й професіоналізму».

Студенти факультету ІФСК СумДУ взяли участь у тренінг-грі присвяченій конфліктним та кризовим ситуаціям у політичній комунікації. Захід відбувся 11 березня на базі Сумського державного університету.

Завершився конкурс віршів та художнього перекладу «Alter Ego», що вже вдев’яте проводився кафедрою германської філології факультету ІФСК СумДУ. Цьогоріч на конкурс надійшло більше 140 робіт від авторів із усіх куточків України – від Прикарпаття до Слобожанщини.

Ганну Євгенівну УЛУНОВУ, доцента кафедри психології, політології та соціокультурних технологій факультету ІФСК СумДУ, з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня доктора психологічних наук зі спеціальності 19.00.07 – педагогічна та вікова психологія.

E-mail: info@ifsk.sumdu.edu.ua