Новини

Перебуваючи в Республіці Польща, заступник директора Перекладацького навчально-методичного центру "LinguoStar", фахівчиня кафедри германської філології факультету ІФСК СумДУ Наталія Балакірєва пройшла навчання та отримала свідоцтво про закінчення курсу польської мови рівня А1 з результатом «Відмінно» у Вармінсько-Мазурському університеті в місті Ольштин.

Протягом травня-червня доцент кафедри журналістики та філології факультету ІФСК СумДУ Тетяна Ковальова взяла участь у навчальному курсі для викладачів факультетів та кафедр журналістики університетів України «Журналістика в умовах воєнного часу».

Факультет ІФСК СумДУ організував серію профорієнтаційних онлайн-заходів для вступників до магістратури. До участі у заходах запрошувалися  випускники-бакалаври 2021–2022 н.р., випускники минулих років (будь-яких спеціальностей і будь-яких рівнів освіти), а також всі бажаючі отримати магістерську освіту за спеціальностями факультету.

8 червня у Конгрес-центрі Сумського державного університету відбулося відкриття фотовиставки «Війна студентським об’єктивом». Організатори заходу: Сумська обласна організація Національної спілки журналістів України, Сумський державний університет, Медіа-центр та факультет ІФСК СумДУ.

6 червня медійники України традиційно відзначають професійне свято. Святкує День журналіста України й факультет ІФСК СумДУ, адже тут здобувають освіту майбутні фахівці журналістської справи. З нагоди свята юні акули пера вирішили розказати, які професійні відкриття вони вже встигли для себе зробити, та які міфи про журналістику були розвінчані в процесі навчання.

Старша викладачка кафедри германської філології факультету ІФСК СумДУ, стипендіатка латвійського уряду на проведення дослідження у Ризькому технічному університеті Алла Красуля взяла участь у програмі «Ми з України» на Національному латвійському радіо.

Щорічно наприкінці весни, а саме в третю суботу травня, наукова спільнота нашої країни відзначає професійне свято. Цьогоріч День науки припадає на 21 травня, і факультет ІФСК СумДУ святкує його разом із усією Україною.

20 травня на 75-му році життя відійшла у вічність Галина Іванівна Литвиненко, колишня завідувачка кафедри іноземних мов факультету ІФСК СумДУ, котра очолювала кафедру протягом 29 років.

10 травня завершилася програма спільної віртуальної мобільності між факультетом ІФСК СумДУ та інститутом педагогіки та психології Казахського національного педагогічного університету імені Абая.

10 травня на базі студентського країнознавчого гуртка «Офіс подорожей» факультету ІФСК СумДУ відбулася відеозустріч із перекладачкою, лекторкою Каунаського технологічного університету (Литва), членкинею Ради Європейської асоціації мовної індустрії Індре Лелевичене.

Сумський державний унiверситет,  вул. Римського-Корсакова 2,
корпус "Г", поверх 7, (кiмната Г 712)

E-mail: [email protected]

Телефон: +38 0542 335273

Web: http://ifsk.sumdu.edu.ua

Локації

Телефонний довідник

При використанні матеріалів з сайту факультету іноземної філології та соціальних комунікацій посилання на ресурс обов'язкове.

All Rights Reserved.