НТСА – це об’єднання молодих цілеспрямованих людей, яке створює творче наукове середовище через реалізацію успішних проектів, орієнтованих на підтримку нових наукових ідей, інновацій та обмін знаннями.

Наукове товариство студентів (слухачів), аспірантів, докторантів і молодих вчених СумДУ забезпечує захист прав та інтересів осіб, які навчаються або працюють в Університеті, зокрема щодо питань наукової діяльності, підтримки наукоємних ідей, інновацій та обміну знаннями.

Детальніше про напрями діяльності НТСА можна дізнатися за посиланням http://normative.sumdu.edu.ua/?task=getfile&tmpl=component&id=4c7c14ca-f4aa-e411-9a30-001a4be6d04a&kind=1.

Новини НТСА університету – за посиланням http://ntsa.sumdu.edu.ua/category/novyny.

На факультеті ІФСК Наукове товариство координує організацію студентів для участі у конференції «Перший крок у науку» (http://studconf.sumdu.edu.ua), роботу наукових творчих об’єднань (наукових гуртків), а також організовує інші заходи з популяризації наукової діяльності.

 

Сумський державний унiверситет,
вул. Харківська, 116, м. Суми, Україна, 40007,

корпус "Г", поверх 7, (кiмната Г 712)

E-mail: [email protected]

Телефон: +38 0542 335273

Web: http://ifsk.sumdu.edu.ua

Локації

Телефонний довідник

При використанні матеріалів з сайту факультету іноземної філології та соціальних комунікацій посилання на ресурс обов'язкове.

All Rights Reserved.