20 травня 2022

20 травня на 75-му році життя відійшла у вічність Галина Іванівна Литвиненко, колишня завідувачка кафедри іноземних мов факультету ІФСК СумДУ, котра очолювала кафедру протягом 29 років.

Життєвий шлях Галини Іванівни – це зразок людської гідності та добропорядності. Народилася Галина Іванівна 19 жовтня 1947 року. У 1968 р. закінчила Сумський державний педагогічний інститут ім. А. С. Макаренка, а в 1979 р. – Московський державний педагогічний інститут іноземних мов ім. М. Тореза.

Усе життя Галина Іванівна присвятила праці на освітянській ниві. Очолюючи з 1992 року кафедру іноземних мов СумДУ, Галина Іванівна доклала максимум зусиль, щоб кафедра стала важливим навчальним підрозділом. У 1993 році отримала вчене звання доцента, а у 2005 році нагороджена почесним званням «Заслужений науково-педагогічний працівник СумДУ».

Для своєї родини Галина Литвиненко завжди була опорою та підтримкою, добра пам'ять про неї назавжди залишиться в серцях її близьких, колег і знайомих.

Факультет ІФСК СумДУ висловлює глибокі співчуття рідним, близьким й усім, хто знав цю інтелігентну людину.

Світла пам’ять…