06 грудня 2023

25 листопада на факультеті ІФСК СумДУ відбулась гостьова онлайн-лекція професора Крейга Каппа з Нью-Йоркського університету. Професор Крейг Капп є визнаним фахівцем у галузі розширеної реальності та освіти.

Організатором заходу став факультет ІФСК СумДУ. Лекція відбулась у межах програми «Віртуальний Викладач» за підтримки Державного Департаменту США та є частиною курсу академічної мобільності для викладачів кафедр іноземних мов та лінгводидактики та германської філології. Окрім представників СумДУ лекція також зацікавила гостей із інших закладів вищої освіти України.

Професор Капп не лише викладає, але й є керівником проектом ZooBurst LLC, який присвячено розширеній реальності та технології 3D pop-up. Тож, під час заходу учасники мали можливість дізнатися про передові технології та побачити, як вони можуть бути впроваджені в навчальному процесі.

Факультет ІФСК СумДУ дякує всім, хто долучився до події!