23 вересня 2023

Магістранти спеціальності «Політологія» та студенти бакалаврату спеціальності «Соціальна робота» факультету ІФСК СумДУ беруть участь у проєкті «Молодь у місцевому врядуванні», який реалізується громадською ініціативою «Місцеві депутати. Атестація» разом із Сумською платформою реформ.

В межах практикоорієнтованого навчання студенти мають можливість сформувати навички взаємодії із місцевими депутатами, апробувати інструменти громадського контролю й більше дізнатися про діяльність місцевих депутатів, функціонування місцевого самоврядування.

Студенти будуть зустрічатися з місцевими депутатами, відвідувати сесійне засідання та депутатську комісію, проводити моніторингові візити до депутатських приймалень під час здійснення прийому громадян тощо.

Вже 22 вересня 2023 року студенти відвідали Сумську міську раду, ознайомились із її діяльністю, процедурою сесії, регламентом роботи, побачили сесійну залу та поспілкувалися із депутатами Сумської міської ради й очільницею департаменту комунікацій Сумської міської ради Оленою ДЯГОВЕЦЬ.