11 травня 2023

Студентка третього курсу кафедри германської філології факультету ІФСК СумДУ Анна Щербак здобула перемогу в Конкурсі художнього перекладу-2023, який проводився на базі Кам'янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

Учасникам для перекладу були запропоновані художні твори сучасних німецьких авторів. Оцінювалися неординарність підходу до відтворення авторського стилю, використання художніх засобів, милозвучність та оригінальність перекладу.

Анна Щербак проявила себе не лише вправною перекладачкою, а й творчою, обдарованою особистістю, якій вдалося влучно передати ідею й форму запропонованого для перекладу вірша німецькою мовою, присвяченого осені життя.

– Люди, котрі обрали професію перекладача, повинні бути інтелігентними та глибоко освіченими, володіти професійними знаннями, бути комунікабельними, широко розвиненими у різних сферах життя, а головне любити й поважати справу, якою вони займаються, – переконана переможниця конкурсу.

Старший викладач кафедри германської філології Оксана Бровкіна, котра консультувала учасницю під час роботи над перекладом, зазначає, що студентка працювала старанно й натхненно.

Факультет ІФСК СумДУ вітає переможницю та бажає їй подальших успіхів у перекладацькій справі!