28 грудня 2022

Марину Володимирівну САДІВНИЧУ, фахівчиню прес-центру СумДУ, асистентку кафедри журналістики та філології, – з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня «Доктор філософії» за спеціальністю 061 Журналістика.

Дисертація на тему «Соціально-психологічні аспекти авторських матеріалів франчайзингових видань: механізми, функції, способи реалізації» захищена 27 грудня на засіданні разової спеціалізованої вченої ради у Сумському державному університеті.

Виконано роботу за час навчання в аспірантурі при кафедрі журналістики та філології факультету ІФСК СумДУ. Це комплексне дослідження соціально-психологічних особливостей авторської журналістики як однієї зі складових соціокомунікаційних стратегій франчайзингових журналів, що видаються на території України.

Науковий керівник дисертанти – доцент Інна Гаврилюк.

Факультет ІФСК СумДУ бажає Марині Садівничій нових наукових досягнень та подальшого професійного розвитку!