14 вересня 2022

Наталію Володимирівну РУДЕНКО, викладачку кафедри іноземних мов факультету ІФСК СумДУ з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня «Доктор філософії» за спеціальністю 061 Журналістика.

Дисертація на тему: «Сугестія як засіб формування громадської думки в сучасних англомовних інтернет-виданнях: інформаційно-комунікаційні стратегії та способи їх реалізації» захищена 14 вересня на засіданні разової спеціалізованої вченої ради у Сумському державному університеті.

У дисертації здійснено спробу визначити способи реалізації сугестивних стратегій у процесі формування громадської думки сучасними англомовними інтернет-виданнями на засадах соціально-комунікаційного підходу.

Факультет ІФСК СумДУ бажає Наталії Руденко нових наукових досягнень та подальшого професійного розвитку!