05 травня 2021

Ярослава Васильовича ЯНЕНКА, доцента кафедри журналістики та філології факультету ІФСК СумДУ, з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня доктора наук із соціальних комунікацій за спеціальністю 27.00.06 – прикладні соціально-комунікаційні технології.

Дисертація на тему: «Рекламні комунікації як чинник соціалізації у сучасному українському суспільстві» захищена 5 травня на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.852.24 Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Робота присвячена визначенню рекламних комунікацій як чинника соціалізації шляхом створення соціальнокомунікаційної моделі впливу рекламних комунікацій на процес соціалізації.

Факультет ІФСК СумДУ бажає Ярославу Яненку нових наукових досягнень та подальшого професійного розвитку.