21 квітня 2021

Олену Володимирівну КУПЕНКО, доцента кафедри психології, політології та соціокультурних технологій факультету ІФСК СумДУ, з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня доктора педагогічних наук за спеціальністю 13.00.04 – теорія та методика професійної освіти.

Дисертація на тему: «Система формування проєктної компетентності майбутніх фахівців соціальної роботи у процесі професійної підготовки» захищена 20 квітня на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 70.145.01 у Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії.

Робота присвячена теоретико-методологічному обґрунтуванню, технологічному розробленню, експериментальній перевірці дієвості системи формування проєктної компетентності майбутніх фахівців із соціальної роботи у процесі професійної підготовки.

Факультет ІФСК СумДУ бажає Олені Купенко нових наукових досягнень та подальшого професійного розвитку.