21 травня 2020

Перемога студентів Сумського державного університету у Х Міжнародному мовно-літературному конкурсі імені Тараса Шевченка (Наказ МОН України № 622 від 13.05.2020) стала реальністю завдяки професійній майстерності викладачів факультету ІФСК СумДУ.

Щороку сотні й сотні учнів і студентів загальноосвітніх, професійно-технічних та вищих закладів освіти беруть участь у цьому конкурсі інтелекту, що проводиться із 2011 року. За цей час конкурс, що носить високе ім’я Шевченка, завоював свою популярність і перемога в ньому стає ознакою престижу. Кілька років підряд другий етап конкурсу проходить на нашій базі. За ці роки сотні студентів Сумського державного університету брали в ньому участь, десятки виборювали перемоги, підтверджуючи високий рівень підготовки. Цей рік не став винятком.

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України № 622 серед студентів закладів вищої освіти негуманітарного профілю дипломами І ступеня нагороджено Наталію Брич та Бориса Мешкова  (Медичний інститут), диплом ІІІ ступеня – Данила Ніколаєнка (факультет ТЕСЕТ).

Переможців до участі у мовно-літературному змаганні підготували викладачі факультету ІФСК СумДУ Олена Ткаченко (професор, завідувач кафедри журналістики та філології), Наталія Прокопенко (ст. викладач цієї ж кафедри), Людмила Кулішенко  (доцент кафедри мовної підготовки іноземних громадян).

Загалом за перемогу в Х Міжнародному мовно-літературному конкурсі імені Тараса Шевченка нагороджені Дипломами 23 представники Сумської області. А це учні 5–11 класів загальноосвітніх шкіл, учні закладів професійної (професійно-технічної) освіти, студенти закладів фахової передвищої освіти гуманітарного та негуманітарного профілів, студенти закладів вищої освіти негуманітарного профілю, курсанти. Найбільше тих, хто виборов треті місця –  11 осіб, другі місця – 7 осіб.

З приємністю наголосимо, що дипломами І ступеня нагороджені Наталія Калантаєнко (Конотопська гімназія), Валерія Петренко (КЗ «Лебединський педагогічний коледж імені А. С. Макаренка»), Дарина Удовиченко (Лебединське медичне училище імені професора М. І. Сітенка).

Усіх переможців-школярів, учнів училищ та студентів коледжів #найкращий_факультет_галактики радо зустріне у своїй студентській родині! Ви підтримаєте наш імідж переможців, ви здобудете освіту, ви забезпечите майбутнє. Професійна майстерність наших викладачів множиться бажаннями студентів.