17 березня 2024

15 березня відбулася церемонія нагородження переможців конкурсу віршів та художнього перекладу «Alter Ego», що проводився кафедрою германської філології факультету ІФСК СумДУ.

Цьогоріч на конкурс надіслано майже 150 робіт від авторів – студентів та школярів із усіх куточків України від Прикарпаття до Слобожанщини.

До складу журі традиційно увійшли представники кафедри германської філології та кафедри журналістики та філології СумДУ. Голова журі – завідувачка кафедри германської філології, кандидат філологічних наук, доцент Світлана БАРАНОВА.

За результатами оцінювання журі визначало переможців у чотирьох номінаціях:

Вірші українською мовою:

І місце – Богдана БОНДАРЕНКО (Київський національний лінгвістичний університет)

ІІ місце – Поліна СЕРГІЄНКО (Київський національний лінгвістичний університет)

ІІІ місце – Аліна МУРАЛЬ (Новошинська гімназія Вигодської селищної ради)

Художні переклади з англійської мови:

І місце – Вікторія ІВАСІКІВ (Київський національний університет імені Тараса Шевченка).

І місце – Ольга НІКОЛЮК (Київський національний університет імені Тараса Шевченка).

ІІ місце – Дарина ЩЕРБАК (Сумський Державний Університет)

ІІ місце – Влада ДРУЗД  (Київський національний університет імені Тараса Шевченка)

ІІІ місце – Олександра МАРИНИЧЕНКО (Київський національний університет імені Тараса Шевченка)

ІІІ місце – Світлана ПАРИБКА (Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького)

Художні переклади з німецької мови:

І місце – Карина ВЕДМИДЕРА (Сумський державний університет),

ІІ місце – Дарина ТІМЧЕНКО (Сумський державний університет),

ІІІ місце – Глафіра КОВАЛЬ (Сумський державний університет),

Вірші англійською/німецькою мовами:

І місце – Софія КРИВОШАПОВА (Херсонський державний університет)

ІІ місце – Анастасія КОВАЛЬ (Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького)

ІІІ місце – Поліна РАТКІНА (Запорізький Національний Університет)

Переможці нагороджені грамотами.

Факультет ІФСК СумДУ вітає переможців і учасників конкурсу та бажає їм нових творчих злетів, натхнення та визнання.