Дата публікації:
27 січня 2024
Кількість переглядів:
80
Поділитися:

Науковці кафедри психології, політології та соціокультурних технологій факультету ІФСК СумДУ взяли участь у Першому міжнародному форумі політологів в Україні, що проходив 25-27 січня в місті Львів.

Форум об’єднав десятки експертів, вчених й освітян – понад сто учасників і гостей із країн Європи, Вишеградської групи й України. Факультет ІФСК СумДУ на заході представляли в.о. завідувача кафедри психології, політології та соціокультурних технологій Андріана КОСТЕНКО та доценти Микола НАЗАРОВ, Сергій КОРОЛЬ, Валентина ОПАНАСЮК.

Під час заходу учасники обговорили практичні й теоретичні інновації та тренди у політичній науці й практиці, а також ключові аспекти сучасної політики і політології в Україні та за кордоном.

Форум організовано Центром політичних досліджень (Львів) на базі кафедри політології Львівського національного університету імені Івана Франка за партнерства Вроцлавського університету, Університету Печа, Пряшівського університету й Університету Градець-Кралове, в межах проєкту «Інновації у політичній практиці та науці Вишеградської четвірки й України: довоєнний, воєнний та євроінтеграційний контексти», що фінансується урядами Чехії, Угорщини, Польщі і Словаччини через Вишеградські гранти Міжнародного Вишеградського Фонду.

Сумський державний унiверситет,
вул. Харківська, 116, м. Суми, Україна, 40007,

корпус "Г", поверх 7, (кiмната Г 712)

E-mail: [email protected]

Телефон: +38 0542 335273

Web: http://ifsk.sumdu.edu.ua

Локації

Телефонний довідник

При використанні матеріалів з сайту факультету іноземної філології та соціальних комунікацій посилання на ресурс обов'язкове.

All Rights Reserved.