Дата публікації:
06 грудня 2023
Кількість переглядів:
199
Поділитися:

29-30 листопада у стінах Сумського державного університету відбулося щорічне талант-шоу «Золотий інтеграл». Свої таланти на суд журі та глядачів представили й першокурсники #найкращого_факультету_галактики.

Цьогоріч усі виступи факультетів були пов’язані з різними історичними епохами. Студенти факультету ІФСК СумДУ занурили глядачів у буремне, оповите таємницями та сповнене життям середньовіччя. В основу свого виступу наша команда поклала культовий французький роман «Собор Паризької Богоматері».

Талановиті першокурсники за допомогою яскравих суконь, обладунків, вітражів, прикрас та кайданів, а ще – неперевершених акторських здібностей творили на сцені СумДУ справжню магію. А підсилило враження виконання пісень з однойменного мюзиклу 1998 року. Варто зазначити, що пісні звучали як французькою, так і українською мовами, що надало ще більшої колоритності виступу. Недарма факультет завоював у журі аж чотири трофеї в різних номінаціях, а саме: «Народний танок», «Естрадна пісня (малі форми)», «Академічний спів (соло)» та «СТЕМ».

Ейфорія, закоханість, розпач, лють, надія – почуття, які завдяки майстерній акторській грі студенти вміло передали глядачам, розповівши давню історію Парижу, яка так чи інакше відгукується молодим українцям. Ліричними відступами, жартами, піснями вони тримали увагу глядачів до останнього.

#найкращий_факультет_галактики пишається своїми студентами та вітає з перемогами у номінаціях!

Анастасія Кизим, студентка групи ЖТ-11

Сумський державний унiверситет,
вул. Харківська, 116, м. Суми, Україна, 40007,

корпус "Г", поверх 7, (кiмната Г 712)

E-mail: [email protected]

Телефон: +38 0542 335273

Web: http://ifsk.sumdu.edu.ua

Локації

Телефонний довідник

При використанні матеріалів з сайту факультету іноземної філології та соціальних комунікацій посилання на ресурс обов'язкове.

All Rights Reserved.