20 травня 2023

Весняні вибори до студентського самоврядування університету завершені! Обрано й новий склад студентського деканату факультету ІФСК СумДУ, а отже саме час вітати обранців.

За результатами опитування в особистих кабінетах СумДУ команда Марини Ткаченко здобула 110 голосів підтримки від небайдужої сім’ї #найкращого_факультету_галактики. Відтепер ми можемо спостерігати в цьому колі як досвідчених представників самоврядування, так і нові обличчя:

Марина Ткаченко – студентський декан факультету ІФСК, студентка 2-го курсу спеціальності «Менеджмент соціокультурної діяльності»

Анастасія Кручан – перший заступник декана, студентка 3-го курсу спеціальності «Психологія»

Анжела Кальченко – секретар студентського деканату, студентка 2-го курсу спеціальності «Філологія»

Аміна Болотаєва – заступник зі спортивно-масової роботи, студентка 3-го курсу спеціальності «Менеджмент соціокультурної діяльності»

Любов Сітак – заступник із навчально-наукової роботи, студентка 1-го курсу спеціальності «Журналістика»

Анастасія Веремієнко – заступник із соціально-побутової роботи, студентка 3-го курсу спеціальності «Філологія»

Дарина Рубан – заступник із культурно-масової роботи, студентка 1-го курсу спеціальності «Журналістика»

Марія Гладенко – заступник із інформаційної роботи, студентка 2-го курсу спеціальності «Менеджмент соціокультурної діяльності»

Захар Зимовець – заступник з адаптаційного та профорієнтаційного напрямку, студент 1-го курсу магістратури спеціальності «Психологія».

– Я хочу, щоб студентське життя було незабутнім, наповненим неймовірними спогадами. Тому буду робити все можливе для цього. Я готова слухати та допомагати студентам. У передвиборчій програмі ми розробили концепцію, що допоможе ефективно працювати і координувати роботу команди. Саме так досягнемо бажаних результатів, – зазначила Марина Ткаченко.

Факультет ІФСК СумДУ бажає новій команді студентського деканату енергії, креативних ідей та досягнень!

Дарина Рубан, студентка групи ЖТ-21