05 травня 2023

З 8 до 31 травня включно

Для охочих вступати до магістратури у 2023 році проводитимуть єдине фахове вступне випробування (ЄФВВ), а також єдиний вступний іспит (ЄВІ).

ЄФВВ – форма вступного випробування для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра, яка передбачає оцінювання рівня підготовленості вступника з фаху.

ЄВІ – форма вступного випробування для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра, яка поєднує тест загальної навчальної компетентності та тест з іноземної мови (англійської, німецької, французької або іспанської на вибір вступника).

Реєстрація заяв на участь в ЄВІ та ЄФВВ для вступу на спеціальності 035 Філологія, 052 Політологія, 053 Психологія, 061 Журналістика може бути проведена:

• очно, в пункті реєстрації факультету ІФСК;
  • або дистанційно, з відправленням необхідних документів на електронну пошту пункту реєстрації факультету ІФСК.

ПУНКТ РЕЄСТРАЦІЇ на ЄВІ/ЄФВВ факультету ІФСК

м. Суми, вул. Миколи Сумцова, 2 (Римського-Корсакова), каб. Г-712