14 березня 2023

Шановні студенти, співробітники, викладачі факультету ІФСК СумДУ! Прийміть найщиріші вітання із нашим Днем народження!

Сьогодні факультет святкує 23-річчя – час молодості, але вже й досвіду. Він упевнено росте – відкриває нові спеціальності та освітні програми, розвивається – здійснює підготовку за різними освітніми ступенями та формами навчання, знаходить нових друзів в Україні та за її межами, щороку залучає до дружньої факультетської родини нових студентів, допомагає знайти свій шлях та побудувати професійне майбутнє випускникам…

Факультет ІФСК СумДУ – це місце, де кожен знаходить те, що шукає: нові знання, захоплення, активності, друзів. Студентські роки – найкращі, а дружба, яка зародилася тут – найміцніша!

Із нагоди Дня народження факультету бажаю всім нам нових досягнень, творчої енергії та найголовніше – ПЕРЕМОГИ!

Зі святом,  #найкращий_факультет_галактики!