Стара версія сайту: http://humf.sumdu.edu.ua

Створена 01.07.1991 р. як кафедра соціології та культурології. З 01.09.2016 р. функціонує в нинішньому статусі.

Завідувачка кафедриСвітайло Ніна Дмитрівна, кандидат філософських наук, доцент, керівник Координаційного центру гуманітарної політики СумДУ.

Кафедра психології, політології та соціокультурних технологій є випусковою, здійснюючи підготовку бакалаврів за спеціальностями «Менеджмент соціокультурної діяльності», «Психологія», «Соціальна робота», і водночас – загальноуніверситетською, забезпечуючи викладання дисциплін психологічного, соціологічного, політологічного та культурологічного спрямування студентам усіх факультетів.

Підготовка бакалаврів здійснюється за принципами дуальної освіти з розширеним блоком практико-орієнтованих дисциплін та перспективами успішного працевлаштування.

При кафедрі успішно діє кілька центрів та лабораторій науково-аналітичного й соціального спрямування, що є базою практики для студентів. Вони забезпечують високий рівень підготовки фахівців, набуття ними практичних навичок та можливість займатися проєктною діяльністю.

Kонтакти:

Адреса: 40007, м. Суми, вул. Римського-Корсакова, 2. Корпус «Н», ауд. 312.

Телефон: (0542) 68-77-32

Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Офіційний сайт кафедри: http://ppst.sumdu.edu.ua/

Сумський державний унiверситет,  вул. Римського-Корсакова 2,
корпус "Г", поверх 7, (кiмната Г 712)

E-mail: info@ifsk.sumdu.edu.ua

Телефон: +38 0542 335273

Web: http://ifsk.sumdu.edu.ua

Локації

При використанні матеріалів з сайту факультету іноземної філології та соціальних комунікацій посилання на ресурс обов'язкове.

All Rights Reserved.