Shchyhlo L.V., Vorfolomeiev M.S. Philological researches in the context of transdisciplinarity: a fractal scale-free derivational network modeling. Moderni aspekty vědy: XXI. Dil mezinarodni kolektivni monografie (MODERN ASPECTS OF SCIENCE/ 21- th volume of the international collective monograph, Czech Republic). Mezinarodni Ekonomicky Institut s.r.o., Česka republika. Mezinarodni Ekonomicky Institut s.r.o., 2022. str. 447 pp. 204-215.

Лінгвістична наукова думка постійно перебуває у пошуку ефективних методологічних підходів. Базисом якісного переосмислення філологічних студій є формування нового теоретико-методологічного синтезу з урахуванням конвергенції гуманітарних і природничих наук у контексті трансдисциплінарного системного світогляду.

Режим доступу до ресурсу.