Модуси сучасного перекладознавства [Текст]: монографія / Т. Анохіна, С. Швачко, Ю. Зацний та ін.; за заг. ред. С.О. Швачко. — Суми: СумДУ, 2021. — 149 с.

Швачко,  Світлана; Анохіна, Тетяна; Зацний, Юрій; Запольських, Світлана; Семенюк, Антоніна; Таценко, Наталія; Воронько, Анна; Баранова, Світлана; Єгорова, Олеся; Прокопенко, Антоніна; Ємельянова, Олена; Зінченко, Анна; Овсянко, Олена; Кобякова, Ірина; Кобяков, Олександр; Красуля, Алла; Куліш, Владислава; Мовчан, Діана; Черник, Марина; Чуланова, Галина; Щигло, Лариса

Колективна монографія "Модуси сучасного перекладознавства"» охоплює широке коло питань перекладознавства, зокрема, мовні, соціолінгвальні та перекладацькі параметри; переклад термінів; переклад поетичних творів; перекладознавчий аналіз; стандартизацію й кодифікацію сучасної наукової термінології; національно марковану лексику; мовну гру; переклад номінативних і комунікативних одиниць. Сучасна лінгвістика інтегрує різні гуманітарні та науково-технічні знання, створюючи нові горизонти для пізнавальної діяльності людини. Останнім часом перекладацькі студії здебільшого зосереджені на вивченні екстралінгвістичних чинників, що впливають на ефективність спілкування. Запропонована монографія буде цікавою для філологів, лінгвістів, студентів, аспірантів і читачів, які цікавляться питаннями функціонування мови та мовлення.

Режим доступу до ресурсу