Формування комунікативної культури студентів медичних коледжів у Великій Британії та США: організаційно-педагогічні основи: монографія / Ю.С. Гребеник. – Суми: Сумський державний університет, 2015. – 200 с.

У монографії окреслено теоретичні основи та виокремлено історичні етапи розвитку оргпнізаційно-педагогічних основ формування комунікативної культури студентів медичних коледжів у Великій Британії  та США. Охарактеризовано нормативні основи, узагальнено та виявлено змістові та процесуальні основи формування комунікативної культури студентів у медичних коледжах. Визначено можливості творчого використання елементів прогресивного американського та британського досвіду щодо формування комунікативної культури студентів у медичних коледжах України.

Монографія розрахована на викладачів, науковців та студентів медичних навчальних закладів.

Режим доступу до ресурсу.