Тестова діагностика самостійної пізнавально-творчої діяльності студентів у навчанні гуманітарних дисциплін. Професійно-творча самореалізація майбутнього педагога в інноваційній освіті: колективна монографія / за ред. проф. М. О. Лазарєва. – Суми : СумДПУ імені А. С. Макаренка, 2013. – 386 с.

Колективна монографія – це результат тривалого теоретичного та експериментального дослідження, здійснюваного науковцями вищих навчальних закладів України в аспекті дослідження комплексної теми «Творча самореалізація особистості в контексті інноваційної освіти». У монографії проаналізовано методологічні й теоретичні основи професійно-творчої самореалізації майбутнього педагога у процесі університетської підготовки; евристичні навчальні технології як інноваційний феномен сучасної креативної освіти.

Монографію адресовано науковцям, викладачам, аспірантам, магістрам та студентам вищих навчальних закладів.

Режим доступу до ресурсу.