Мовчан Д.В. Протилежність як ключове поняття антонімії. "INNOVATIVE PATHWAY FOR THE DEVELOPMENT OF MODERN PHILOLOGICAL SCIENCES IN UKRAINE AND EU COUNTRIES". Scientific monograph. Vol.2. Riga, Latvia: Baltija Publishing, 2022. pp. 654-686.

У монографії систематизовано наукові погляди щодо природи антонімії, розкрито поняття протилежності, яке є ключовим у формуванні антонімічних кореляцій, з позицій лінгвістики, філософії та логіки. Результати даного дослідження можуть бути використані у науково-дослідній роботі студентів, магістрів та аспірантів, що отримують освіту за спеціальністю 035 «Філологія».

Режим доступу до ресурсу.