Стара версія сайту: http://humf.sumdu.edu.ua
17 січня 2020
Викладачі та студенти факультету ІФСК СумДУ продемонстрували високі спортивні результати у змаганнях з бадмінтону. Зимові ігри принесли #найкращому_факультету_галактики одразу кілька перемог.
29 грудня 2019
Хвилювання та посмішки, щирі вітання та слова подяки, святкове вбрання та сльози, яких неможливо приховати – 27 грудня на факультеті ІФСК СумДУ відбувся випуск магістрів спеціальностей «Філологія» та «Журналістика».
27 грудня 2019
Викладачі факультету ІФСК СумДУ здобули призові місця у трьох номінаціях конкурсу «Педагогічні інновації СумДУ - 2019». Усі проєкти, що брали участь у змаганні, реалізовані в освітній діяльності університету.
26 грудня 2019
Магістранти факультету ІФСК СумДУ успішно захистили дипломні роботи. Звання магістрів у 2019 році отримали 45 випускників спеціальності «Філологія» та 35 – спеціальності «Журналістика».
24 грудня 2019
Група відеоблогерів «Backstage of Life», до складу якої входять представники факультету ІФСК, стала переможцем Всеукраїнського конкурсу соціальних відеороликів з протидії торгівлі людьми «Я не для продажу».
23 грудня 2019
На базі кафедри психології, політології та соціокультурних технологій факультету ІФСК СумДУ відбулися святкові вечорниці – театралізоване дійство за мотивами повісті «Вечори на хуторі біля Диканьки» Миколи Гоголя.
22 грудня 2019
Традиційний Молодіжний фестиваль реклами «Восьма барва», організатором якого виступає кафедра журналістики та філології факультету ІФСК СумДУ, визначив переможців. Церемонія нагородження відбулася 19 грудня.
22 грудня 2019
Керівник Центру досліджень регіональної безпеки факультету ІФСК СумДУ, кандидат політичних наук Микола Назаров став одним із авторів проєкту молодих учених, який пройшов конкурсний відбір на фінансування за рахунок коштів державного бюджету.
19 грудня 2019
Студентка кафедри журналістики та філології факультету ІФСК СумДУ Зореслава Шеденко стала переможницею обласного етапу ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.
19 грудня 2019
Студенти кафедри психології, політології та соціокультурних технологій факультету ІФСК СумДУ організували благодійний культурно-мистецький ярмарок у рамках програми «Добро навколо нас».

Сумський державний унiверситет,  вул. Римського-Корсакова 2,
корпус "Г", поверх 7, (кiмната Г 712)

E-mail: info@ifsk.sumdu.edu.ua

Телефон: +38 0542 335273

Web: http://ifsk.sumdu.edu.ua

Локації

При використанні матеріалів з сайту факультету іноземної філології та соціальних комунікацій посилання на ресурс обов'язкове.

All Rights Reserved.