• підготовка здійснюється за освітніми ступенями: «бакалавр», «магістр», «доктор філософії»;
  • форми навчання: стаціонарне, заочне, дистанційне та паралельна освіта;
  • аспірантура зі спеціальності 061 «Журналістика»;
  • НАВЧАЄМО

збирати, відбирати, перевіряти факти, відсіювати фейки й обирати правду, створювати текст, робити фото й відео, працювати з мікрофоном і в кадрі, користуватися сучасними технічними засобами й технологічними інструментами комунікації, діяти відповідно до професійних стандартів та етики журналіста, позитивно впливати на продажі й формування іміджу. А ще поглиблене вивчення української та іноземної мов.

• Скрізь, де є інформація, потрібні наші випускники.
  • ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ:

журналістом, веб-редактором, редактором, кореспондентом, ведучим теле- та радіопрограм, фотожурналістом, прес-секретарем та спічрайтером, журналістом-міжнародником, керівником мас-медіа тощо;

менеджером із реклами, дизайнером, копірайтером, SMM-фахівцем, прес-секретарем, фахівцем зі зв’язків із громадськістю та пресою, спічрайтером тощо.

• Працевлаштовуються ВСІ, хто фанатіє від своєї професії та хоче в ній бути.

#Медіасвіт_веде_у_всесвіт

Офіційний сайт кафедри журналістики та філології