Створена 24.08.1968 року.

Завідувачка кафедриТаценко Наталія Віталіївна, доктор філологічних наук, професор.

Кафедра іноземних мов та лінгводидактики є загальноуніверситетською, забезпечуюючи навчальний процес на всіх спеціальностях СумДУ за всіма формами навчання (денною, заочною, дистанційною). Викладання англійської, німецької, французької мов здійснюється студентам, які навчаються за освітньо-кваліфікаційними рівнями бакалавр та магістр, а також аспірантам та слухачам підготовчих курсів. Окрім того, кафедра забезпечує підготовку студентів медичного факультету з латинської мови та медичної термінології.

Велика увага приділяється оптимізації та інтенсифікації навчального процесу за рахунок якомога ширшого використання інноваційних технологій, наукового підходу до оптимізації навчання іноземних мов, активізації позааудиторної роботи зі студентами, використання новітніх високоякісних навчально-методичних матеріалів, комунікативної та професійної спрямованості всього навчального процесу.

На кафедрі створена потужна матеріально-технічна база: лінгафонний кабінет, комп’ютерні класи, аудиторії, оснащені мультимедійним обладнанням; методичний кабінет із великою кількістю навчальних посібників, аудіо- та відеоматеріалів, словників.

При кафедрі працює Лінгвістичний навчально-методичний центр, що надає додаткові платні послуги з вивчення іноземних мов, а також методичну допомогу викладачам.

Контакти:

Адреса: 40007, м. Суми, в. Харківська 116, корпус Г, ауд. 1202.

Телефон: (0542) 68-77-87

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Офіційний сайт кафедри: http://kim.sumdu.edu.ua/

Сумський державний унiверситет,
вул. Харківська, 116, м. Суми, Україна, 40007,

корпус "Г", поверх 7, (кiмната Г 712)

E-mail: [email protected]

Телефон: +38 0542 335273

Web: http://ifsk.sumdu.edu.ua

Локації

Телефонний довідник

При використанні матеріалів з сайту факультету іноземної філології та соціальних комунікацій посилання на ресурс обов'язкове.

All Rights Reserved.