06 грудня 2022

На факультеті ІФСК СумДУ визначено переможців щорічного конкурсу віршів та художнього перекладу «Alter Ego», що традиційно проводився кафедрою германської філології.

Визначали переможців у чотирьох номінаціях, а саме: вірші українською мовою, художні переклади з англійської та німецької мов, вірші англійською або німецькою мовами. Варто зауважити, що цьогоріч на конкурс надіслано більше 120 робіт від авторів із усіх куточків України – від Прикарпаття до Слобожанщини.

До складу суддівської комісії традиційно входили голова журі, завідувач кафедри германської філології, професор Ірина Кобякова, професор кафедри германської філології Світлана Швачко та інші представники кафедри.

За результатами оцінювання конкурсних робіт визначені автори, які посіли призові місця у номінаціях:

Вірші українською мовою

І місце – Грунський Олександр (Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара)

ІІ місце – Андреєва Поліна (Університет імені Альфреда Нобеля),

ІІІ місце – Павлів Олександра (Сумський державний університет).

Художні переклади з англійської мови

І місце – Шумило Тетяна (Сумський державний університет),

ІІ місце – Комлєва Аліса (Новотроїцький ліцей №2 Новотроїцької селищної ради Херсонської області),

ІІІ місце – Степанов Артур (Голодьківська гімназія Хмільницької міської ради).

Художні переклади з німецької мови

І місце – Бутовський Олександр (Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка),

ІІ місце – Ведмидера Карина (Сумський державний університет) ,

ІІІ місце – Шкурченко Анастасія (Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут»).

Вірші англійською/німецькою мовами

І місце – Чернікова Дар’я (Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника),

ІІ місце – Москаленко Вікторія (Дніпровський національний університет ім. Олеся Гончара),

ІІІ місце – Пилипчук Ліна (Донецький Національний Університет імені Василя Стуса).

Факультет ІФСК СумДУ вітає усіх переможців та учасників! Конкурс «Alter Ego» ще раз доводить, що навіть у такі непрості часи українська молодь продовжує навчатися, творчо розвиватися, підкорювати нові висоти та будувати плани на нове щасливе майбутнє.