13 листопада 2022

Старший викладач кафедри психології, політології та соціокультурних технологій факультету ІФСК СумДУ, керівник Центру досліджень регіональної безпеки СумДУ Микола Назаров отримав стипендію Кабінету Міністрів України для молодих вчених.

Відповідно до постанови президії Комітету з Державних премій України в галузі науки і техніки від 04 листопада 2022 р. № 6, Микола Назаров став одним із десяти молодих науковців Сумського державного університету, яким була призначена стипендія.

Факультет ІФСК СумДУ вітає науковця із державною премією та бажає подальшого наукового й професійного розвитку, реалізації намічених планів і нових звершень!