25 вересня 2022

19 вересня на кафедрі германської філології факультету ІФСК СумДУ було проведено лекцію з написання наукових робіт. Учасниками заходу стали викладачі, студенти четвертого курсу та магістранти.

Під час лекції присутні розглянули організаційні моменти захисту наукових проектів, типові помилки структури й змістового наповнення робіт, а також правила, яких варто дотримуватися під час укладання ілюстративного матеріалу.

Окрім того, учасникам заходу надано поради щодо роботи із наукометричною базою Scopus, онлайн-бібліотеками, Інституційним репозитарієм СумДУ, а також представлено дослідницький потенціал загальнонаціональних лінгвістичних корпусів British National Corpus та Corpus of Contemporary American English.

Значну увагу акцентували на дотриманні норм академічної доброчесності. Студенти познайомилися з антиплагіат-сервісом StrikePlagiarism та дізналися, як аналізується доброчесність науковця за протоколом перевірки на плагіат.

Подібні заходи є дуже важливими, адже наукові дослідження є невід’ємною складовою навчання й професійного розвитку студентів факультету ІФСК СумДУ.