01 березня 2022

За таких ситуацій прийнято говорити «у засвіти». Переконані – Він пішов у світи. Чи інші – не знаємо. Чи у вирій – не беремося говорити. Точно знаємо:

ВАСИЛЯ ВАСИЛЬОВИЧА ЧУБУРА

немає з нами. Помер на перетині зими з весною. Світ забрав Його, коли всі у цьому світі говорили про відродження, продовження, розквіт, надію, світло… Пішов за світлом. Переконані – для всіх нас.

У Сумському державному університеті працював із осені 1991 року: спершу журналістом газети «Резонанс», потім її редактором. Із 2004 року як старший викладач кафедри журналістики та філології навчав майбутніх мас-медійників. Так, – навчав! І не одне покоління випускників саме ці слова підтвердять і вдячно згадають Його!

ПОЕТ, літературний та мистецький критик. Відомий у цій царині своєю непересічною поезією, чубурівською філософічністю та філософією, васильовасилівським ставленням до подій у світі…

Світла пам’ять Тобі – друже й колего!

Колектив кафедри журналістики та філології СумДУ.

Професорсько-викладацький склад, співробітники, студенти факультету ІФСК СумДУ.