11 листопада 2020

Оксану Іллівну НЕФЕДЧЕНКО, викладача кафедри іноземних мов факультету ІФСК СумДУ з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня «Доктор філософії» за спеціальністю 011 – освітні, педагогічні науки.

Дисертація на тему: «Розвиток технологій евристичної освіти в українській вищій педагогічній школі (кінець XX – початок XXI століття)» захищена 7 листопада на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 55.053.01 у Сумському державному педагогічному університеті імені А. С. Макаренка.

Робота присвячена виявленню концептуальних і змістових характеристик, динаміки становлення і тенденції розвитку основних технологій евристичної освіти в дослідженнях сучасних вітчизняних науковців та з’ясуванню можливості їх творчого застосування в сучасній вищій педагогічній школі.

Факультет ІФСК СумДУ бажає Оксані Нефедченко нових наукових досягнень та подальшого професійного розвитку!

E-mail: info@ifsk.sumdu.edu.ua