30 вересня 2020

Ірину Василівну УЩАПОВСЬКУ, старшого викладача кафедри германської філології факультету ІФСК СумДУ з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата філологічних наук за спеціальністю 10.02.04 – германські мови.

Дисертація на тему: «Структурно-семантичні, соціолінгвальні та прагматичні параметри мови бренду: мультимодальний підхід (на матеріалі англомовних брендів кави)» захищена 30 вересня на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 17.051.02 у Запорізькому національному університеті.

Робота присвячена виявленню структурно-семантичних, соціолінгвальних та прагматичних особливостей мови бренду з позиції мультимодального підходу.

Факультет ІФСК СумДУ бажає Ірині Ущаповській нових наукових досягнень та подальшого професійного розвитку.