14 березня 2020

Завершився конкурс віршів та художнього перекладу «Alter Ego», що вже вдев’яте проводився кафедрою германської філології факультету ІФСК СумДУ. Цьогоріч на конкурс надійшло більше 140 робіт від авторів із усіх куточків України – від Прикарпаття до Слобожанщини.

До складу журі конкурсу традиційно ввійшли кандидат філологічних наук, професор Ірина Кобякова, доктор філологічних наук, професор Світлана Швачко, доктор філологічних наук, професор Наталія Таценко та інші представники кафедри германської філології.

Переможців визначали в 4 номінаціях, а саме: вірші українською мовою, художні переклади з англійської та німецької мов, вірші англійською або німецькою мовами.

За результатами оцінювання конкурсних робіт визначені автори, які посіли призові місця.

Номінація «Вірші українською мовою»:

І місце – Юлія Чімирис (СумДУ),

ІІ місце – Анна Лисенко (Київський національний університет імені Тараса Шевченка),

ІІІ місце – Даніела Тороній (Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника);

Номінація  «Художні переклади з англійської мови»:

І місце – Ілля Калашніков (Херсонський державний університет),

ІІ місце – Вікторія Миклащук (СумДУ),

ІІІ місце – Алла Великодна (СумДУ);

Номінація «Художні переклади з німецької мови»:

І місце – Євгенія Сусіденко (СумДУ),

ІІ місце  – Юлія Лазуткіна (СумДУ),

ІІІ місце – Марія Тітарева (СумДУ) ;

Номінація «Вірші англійською/німецькою мовами»:

І місце – Олександра Дейнега (Запорізький національний університет),

ІІ місце – Іван Степаненко (Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка),

ІІІ місце – Марина Вовна (Київський національний університет імені Тараса Шевченка).

Переможці нагороджені грамотами та подарунками.

Конкурс «Alter Ego» є щорічним заходом, за допомогою якого факультет ІФСК СумДУ заохочує до розвитку таланту і професійних здібностей не тільки наших студентів, але й усіх, хто має потяг до творчості.