04 липня 2024

3 липня на факультеті ІФСК СумДУ відбулась урочиста церемонія вручення дипломів випускникам-бакалаврам 2024 року. Цьогоріч дипломи бакалавра отримали 99 випускників спеціальностей факультету, з них 17 дипломів – із відзнакою.

Декан факультету ІФСК Олена СУШКОВА зачитала наказ про відрахування колишніх студентів і зазначила, що факультет не прощається з ними, адже диплом бакалавра – лише перша сходинка на професійному шляху. Факультет ІФСК чекає випускників на навчання в магістратурі та аспірантурі, бачить їх майбутніми працівниками галузей, роботодавцями, гостями і друзями факультету.

Дипломи випускникам спеціальності «Журналістика» вручили завідувач кафедри журналістики та філології, Володимир САДІВНИЧИЙ та редактор Краснопільської газети «Перемога» Олександр МОЦНИЙ.

Свої дипломи випускники-бакалаври спеціальності «Філологія» отримали з рук заступниці завідувача кафедри германської філології Оксани БРОВКІНОЇ. Із вітальним словом до вчорашніх студентів також звернулася заступниця декана з виховної роботи, асистентка кафедри германської філології Анна ЗІНЧЕНКО.

Випускників спеціальностей «Соціальна робота», «Психологія» та «Менеджмент соціокультурної діяльності» привітали та урочисто вручили їм дипломи завідувачка кафедри психології, політології та соціокультурних технологій Андріана КОСТЕНКО та запрошені гості: заступниця начальника управління організації надання безоплатної вторинної правничої допомоги та проведення медіації Східного міжрегіонального центру з надання безоплатної правничої допомоги Олена ДЕМЧЕНКО; практична психологиня за напрямом «Психічне здоров'я та психосоціальна підтримка» в Сумській обласній організації Товариства Червоного Хреста України, випускниця спеціальності «Психологія» Марія КАРЧ та заступниця директора з навчально-методичної роботи Сумського палацу дітей та юнацтва Лариса НІКОЛАЄНКО.

Із завершенням навчання та отриманням дипломів випускників також привітала заступниця директора Сумської філії Сумського обласного центру зайнятості Галина ДІХНІЧ.

Випускний бакалаврів цьогоріч зібрав велику кількість учасників і гостей – викладачі, випускники, роботодавці, батьки та друзі. І хоч дійство відбувалося в укритті, воно стало справжнім святом для вчорашніх студентів. Радість і хвилювання, гордість і легкий сум через те, що студентське життя закінчується, наповнювали залу. Здавалося, що лише вчора вони прийшли до факультету ІФСК розгубленими першокурсниками, а сьогодні впевнено тримають в руках дипломи, мають знання та досвід і готові підкорювати професійні висоти.

Факультет ІФСК СумДУ вітає випускників-бакалаврів із отриманням дипломів та бажає професійної самореалізації, цікавих проєктів, доброзичливих колег, нових вершин і перемог!

Сумський державний унiверситет,
вул. Харківська, 116, м. Суми, Україна, 40007,