14 червня 2024

10 червня відбулась зустріч-знайомство декана факультету ІФСК СумДУ Олени СУШКОВОЇ та її заступників із новообраною командою студентського самоврядування #найкращого_факультету_галактики.

Під час знайомства студентська деканка Анжеліка КАЛЬЧЕНКО представила свою команду. Разом викладачі та студенти обговорили шляхи розвитку  навчальної, наукової, міжнародної, позанавчальної діяльності на факультеті та плани на майбутнє.

Декан Олена СУШКОВА зазначила, що така зустріч є важливою для факультету, адже продуктивна взаємодія викладачів та студентів, спільне розуміння шляхів розвитку факультету є запорукою якісного освітнього процесу та розкриття потенціалу студентської молоді у різних напрямках.

Своїми враженнями від зустрічі поділилися і представники студентського самоврядування.

– Було дуже приємно нарешті познайомитися з усіма представниками деканату. Я неймовірно вдячна їм за теплі слова та привітання. Сподіваюсь на плідну майбутню співпрацю, що може стати запорукою розвитку найкращого факультету галактики, – розповіла студентська деканка Анжеліка КАЛЬЧЕНКО.

Яна ЖИЛЕНКО, заступниця студдекана із навчально-наукової роботи, зазначила, що команда була рада очно познайомитися із заступниками з відповідних напрямків та отримати поради від них і від декана факультету. Це корисна для подальшої роботи зустріч.

Обидва деканати готові працювати разом задля того, щоб студентська молодь здобувала якісну вищу освіту на факультеті ІФСК СумДУ.

Юлія Колодич, студентка групи ЖТ-31

Сумський державний унiверситет,