Дата публікації:
12 червня 2024
Кількість переглядів:
182
Поділитися:

Старша викладачка кафедри германської філології факультету ІФСК СумДУ Алла КРАСУЛЯ взяла участь у 18-й Літній школі JTELSS24 Європейської асоціації навчання з використанням технологій (англ. European Association of Technology Enhanced Learning, EATEL).

Захід проходив у чарівному містечку Габічче-Маре, Італія, з 11 до 19 травня, за організаційної підтримки факультету комп'ютерних наук та інженерії Болонського університету та у співпраці з Міжнародною асоціацією університетських бібліотек.

Подія об'єднала понад 100 дослідників із усього світу, зокрема, видатних професорів, викладачів семінарів-майстерень та аспірантів. Участь у Літній школі – виняткова можливість для обміну досвідом, спілкування та навчання. Програма Школи JTELSS24 складалася не лише з тематичних та методологічних воркшопів, але й була багата на численні неформальні заходи для нетворкінгу та екскурсії мальовничими місцями. Алла Красуля була єдиною учасницею з України, що сприяло зацікавленості до нашої країни та Сумського державного університету зокрема.

– Щиро вдячна колегам з Відкритого університету Нідерландів та Кельнського університету прикладних наук, а саме: Ерфану Джалілі Джалалу, Роланду Клемке, Кріст Шінджерджі, які були співавторами воркшопу на тему Tailoring Chatbots in Education Through Large Language Models and Prompt Engineering. Використання штучного інтелекту в освіті, зокрема у навчанні фахових мовних та мовленнєвих навичок, а також трансверсальних компетентностей студентів, – актуальна тема освітньо-технологічного дискурсу. Для мене цей досвід був надзвичайно цінним, насиченим надихаючими дискусіями, змістовними воркшопами та чудовими можливостями для обміну досвідом та найкращими практиками. Щиро дякую Асоціації EATEL за організацію цієї змістовної події, а Інституту цифрових гуманітарних наук Ризького технічного університету, Латвія, де я перебуваю на академічній мобільності як запрошений доцент, за організаційну та фінансову підтримку моєї участі у цьому заході. Радію, що отримавши такий вагомий професійний досвід, зможу впровадити низку інноваційних методів викладання у навчальний процес кафедри германської філології, а також підсилити наукову складову свого докторського дослідження, яке спрямоване на розробку теоретико-методичних засад формування англійськомовної комунікативної компетентності у майбутніх перекладачів в умовах цифровізації навчання. – поділилася враженнями Алла Красуля.  

Сумський державний унiверситет,
вул. Харківська, 116, м. Суми, Україна, 40007,

корпус "Г", поверх 7, (кiмната Г 712)

E-mail: [email protected]

Телефон: +38 0542 335273

Web: http://ifsk.sumdu.edu.ua

Локації

Телефонний довідник

При використанні матеріалів з сайту факультету іноземної філології та соціальних комунікацій посилання на ресурс обов'язкове.

All Rights Reserved.