01 березня 2021

Про це в неділю, 28 лютого, заявив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль на своїй сторінці у фейсбуці.

Посадовець нагадав, що вже цього тижня розпочалася кампанія вакцинації від COVID–19. Щеплення вакциною AstraZeneca/Oxford, яку виготовляють на потужностях індійської компанії Serum Institute, зробила 3141 людина.

«Вакцинування відбувається згідно з національним планом, і першими вакцину отримали лікарі на передовій боротьби з коронавірусом. Також вчора почали вакцинувати військових у Луганській області. Україна має контрактів на понад 30 млн доз вакцини, і ми продовжуємо перемовини. Усі охочі протягом цього року зможуть отримати вакцину, адже це – наш шлях повернення до звичного життя», – написав прем’єр-міністр.

Також Денис Шмигаль зазначив, що Мінцифри й МОЗ анонсували запуск із наступного тижня нового проєкту, що дозволятиме записатися до листа очікування на вакцинацію через застосунок або вебпортал «Дія».

Це допоможе уникнути черг і заповнення зайвих папірців, – підкреслив посадовець.

Підготувала повідомлення Анастасія Дєдова

Фото взяте з відкритих джерел