В інтернеті з’явилося відео, на якому буцімто акторка розповідає, що грає за грошову винагороду роль хворої на коронавірус. Дослідники команди Voxcheck спростували цю інформацію, посилаючись на  іноземних незалежних фактчекерів із dpa-Faktencheck та AFP.

Дослідники з Норвегії та Німеччини незалежно один від одного виявили, що утворення тромбів  у щеплених вакциною AstraZeneca викликала аутоімунна реакція. Про це пише, зокрема, Interfax-Україна з посиланням на  The Wall Street Journal.

Пандемію коронавірусу вигадали, а відео про неї знімають на кіномайданчику. Таке чергове спростування зробили фахівці команди «Voxcheck»

Користувачі соціальних мереж почали поширювати інформацію, буцімто кожні 20 днів кількість смертей після вакцинації в США подвоюється. За її перевірку взялась команда «StopFake.org».

Таке спростування розмістили на платформі фактчекінгового проєкту «VoxCheck»

Про це в неділю, 28 лютого, заявив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль на своїй сторінці у фейсбуці.

Саме такого висновку дійшли спеціалісти фактчекінгового проєкту «VoxCheck».

Міністерство охорони здоров’я України спільно з партнерами запустили інформаційний сайт із питань вакцинації проти коронавірусної хвороби. Про це повідомила прес-служба МОЗ.

Центр системної науки та інженерії (CSSE) при Університеті Джона Хопкінса (JHU) розробив інтерактивну інформаційну панель для візуалізації та відстеження випадків захворювання на коронавірусну інфекцію COVID-19 в режимі реального часу.

Завершено чергове дослідження в межах реалізації проєкту: на матеріалі рекомендацій ВООЗ для громадян, підприємств та роботодавців щодо реагування на COVID-19 старший науковий співробітник Галина Чуланова вивчила особливості процесу їх побудови та сприйняття.