У сучасному світі надзвичайно актуальними є знання, пов’язані з технологіями та природничими науками. Проте, не менш важливим для підготовки фахівців будь-якої спеціальності є формування навичок креативного мислення. Саме тому під час занять із іноземної мови на факультеті ІФСК СумДУ реалізуються проєкти, що дозволяють поєднати мовне навчання, мультидисциплінарні знання й використання новітніх інформаційних технологій.

Працюючи над кваліфікаційними роботами та проєктами, студенти факультету ІФСК СумДУ активно застосовують інструменти STEAM-освіти для усебічного дослідження та розв’язання актуальних проблем.

Студенти спеціальності «Журналістика» факультету ІФСК СумДУ відвідали онлайн-екскурсію до «Громадського радіо», яка стала своєрідним  призом для майбутніх медійників у рамках проєкту «Детокс для освітянок та освітян».

У рамках реалізації  STEAM-освіти на факультеті ІФСК СумДУ кафедра іноземних мов запропонувала студентам випробувати себе у ролі віртуального туристичного гіда.

Студенти-філологи факультету ІФСК СумДУ відвідали лабораторію віртуальної та доповненої реальності «Ulab». Мандрівка до віртуального всесвіту відбулася в рамках дисципліни «Інноваційні освітні технології у викладанні іноземних мов», під керівництвом старшої викладачки кафедри германської філології Алли Красулі.

Студенти кафедри психології, політології та соціокультурних технологій факультету ІФСК СумДУ організували челендж «Рабство заборонено – але торгівля існує», приурочений до Міжнародного дня боротьби за скасування рабства.

У рамках реалізації STEAM-освіти на факультеті  ІФСК СумДУ кафедра психології, політології та соціокультурних технологій  (ППСТ) презентувала психологічну комп’ютерну гру для школярів «Я і конфлікти».

Сумський державний унiверситет,  вул. Римського-Корсакова 2,
корпус "Г", поверх 7, (кiмната Г 712)

E-mail: [email protected]

Телефон: +38 0542 335273

Web: http://ifsk.sumdu.edu.ua

Локації

Телефонний довідник

При використанні матеріалів з сайту факультету іноземної філології та соціальних комунікацій посилання на ресурс обов'язкове.

All Rights Reserved.