Триває прийом заяв та документів на спеціальності найкращого факультету галактики

09 серпня 2022
Триває вступна кампанія 2022 року. Цьогоріч факультет ІФСК СумДУ запрошує абітурієнтів на 6 спеціальностей бакалаврату (014 Середня освіта, 028 Менеджмент соціокультурної діяльності, 035 Філологія, 053 Психологія, 061 Журналістика, 231 Соціальна робота), а також на 4 спеціальності магістратури (035 Філологія, 052 Політологія, 053 Психологія, 061 Журналістика).

Студенти з Сум і Майнца взяли участь у спільній віртуальній академічній мобільності

27 липня 2022
21 липня відбулась остання зустріч у рамках міжнародної віртуальної академічної мобільності «Медіа у глобальному та європейському контексті» між Сумським державним університетом та Університетом Йоганна Гутенберга (Майнц, Німеччина). Учасниками програми стали студенти, аспіранти й викладачі кафедри журналістики та філології з Сум та відділення аудіовізуальних мистецтв із Майнца. Загалом більше 70 осіб.

Факультет ІФСК вітає бакалаврів-психологів із випуском

20 липня 2022
На факультеті ІФСК СумДУ відбувся онлайн-випуск фахівців, котрі здобули бакалаврський ступінь вищої освіти за спеціальністю 053 «Психологія». Усього дипломи отримали 17 випускників. Є серед них і диплом із відзнакою, його отримала Марія Карч.

Кафедра іноземних мов запрошує абітурієнтів на нову спеціальність «Середня освіта»

14 липня 2022
На базі факультету ІФСК СумДУ відкрито нову спеціальність – «Середня освіта», освітня програма «Англійська та німецька мови та літератури». Програма передбачає підготовку кваліфікованого конкурентоздатного фахівця – вчителя іноземних мов і літератур за освітнім ступенем «бакалавр».

Науковці факультету ІФСК приєдналися до Європейської асоціації фахівців із комунікації у вищій освіті

10 липня 2022
Група науковців СумДУ, до якої увійшли представники факультету ІФСК, отримала офіційний лист-підтвердження щодо членства в Європейській асоціації фахівців із комунікації у вищій освіті (European Association of Communication Professionals in Higher Education, EUPRIO).

Сумський державний унiверситет,  вул. Римського-Корсакова 2,
корпус "Г", поверх 7, (кiмната Г 712)

E-mail: [email protected]

Телефон: +38 0542 335273

Web: http://ifsk.sumdu.edu.ua

Локації

Телефонний довідник

При використанні матеріалів з сайту факультету іноземної філології та соціальних комунікацій посилання на ресурс обов'язкове.

All Rights Reserved.