Стара версія сайту: http://humf.sumdu.edu.ua

Створена 01.09.1991 р. як кафедра російської мови. Перейменована у 2009 році.

Завідувачка кафедриБіденко Лариса Валентинівна, кандидат педагогічних наук, доцент.

Кафедра мовної підготовки іноземних громадян здійснює викладання української мови як іноземної та російської мови як іноземної студентам-іноземцям на підготовчому відділенні та всіх факультетах СумДУ.

Викладання здійснюється за освітнім стандартом у мовній підготовці іноземців, визначеним програмами з української та російської мов як іноземних, затвердженими та рекомендованими Міністерством освіти і науки України. Програми розроблено у відповідності до комунікативних потреб різних категорій іноземних громадян, які отримують вищу освіту в українських ЗВО.

Викладачі кафедри забезпечують мовну підготовку як слухачів підготовчого відділення Центру міжнародної освіти, так і студентів-іноземців медичного інституту, факультету технічних систем і енергоефективних технологій, факультету електроніки та інформаційних технологій, факультету економіки та менеджменту, факультету іноземної філології та соціальних комунікацій, а також здійснюють навчання російської мови аспірантів-іноземців.

Контакти:

Адреса: 40007, м. Суми, вул. Римського-Корсакова, 2, корпус Г, ауд. 802

Телефон: (0542) 33-40-98

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Офіційний сайт кафедри: http://lang.sumdu.edu.ua

Сумський державний унiверситет,  вул. Римського-Корсакова 2,
корпус "Г", поверх 7, (кiмната Г 712)

E-mail: info@ifsk.sumdu.edu.ua

Телефон: +38 0542 335273

Web: http://ifsk.sumdu.edu.ua

Локації

При використанні матеріалів з сайту факультету іноземної філології та соціальних комунікацій посилання на ресурс обов'язкове.

All Rights Reserved.