Стара версія сайту: http://humf.sumdu.edu.ua

Створена 12.06.1995 року.

Завідувачка кафедриКобякова Ірина Карпівна, кандидат філологічних наук, професор.

Кафедра германської філології є випусковою, здійснюючи підготовку бакалаврів денної та паралельної форм навчання, магістрів денної та заочної форм навчання, докторів філософії за спеціальністю «Філологія. Германські мови та літератури (переклад включно)».

Дві базові мови – англійська та німецька, додаткове вивчення польської, чеської, китайської та латини. Навчання проходить за новітніми комп’ютерними технологіями в сучасних лінгафонних кабінетах, відеозалах, комп’ютерних класах. Можлива мовна практика в Польщі, Німеччині, Великій Британії, США, Туреччині.

При кафедрі функціонує перекладацький навчально-методичний центр «LinguоStar», що здійснює підготовку, організацію та проведення міжнародних мовних іспитів (тестів) TOEFL, IELTS, TOEIC тощо; англомовна зміна у дитячому оздоровчому таборі «Універ»; Офіс науки; Офіс подорожей; Школа європейських мов. Щорічно проводяться Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Перекладацькі інновації» та конкурс авторських віршів і художніх перекладів «Alter Ego».

Випускники можуть працювати у дипломатичних представництвах; перекладачами перекладачем на офіційних заходах; у національних та інтернаціональних установах, органах влади, приватних компаніях; перекладачами художньої, технічної, юридичної літератури; у національних та інтернаціональних установах, органах влади, приватних компаніях; викладачем іноземних мов у навчальних закладах тощо.

Засновник підготовки перекладачів у СумДУ – Світлана Олексіївна Швачко, академік Академії наук Вищої школи України, доктор філологічних наук, професор.

Контакти:

Адреса: м. Суми, вул. Римського-Корсакова, 2, корпус ЕТ, ауд. ЕТ-422.

Телефони: +38 (0542) 68-77-98; +38 (0542) 68-78-80; +38 (0542) 68-78-85.

E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Офіційний сайт кафедри: http://gf.sumdu.edu.ua/uk/

Сумський державний унiверситет,  вул. Римського-Корсакова 2,
корпус "Г", поверх 7, (кiмната Г 712)

E-mail: info@ifsk.sumdu.edu.ua

Телефон: +38 0542 335273

Web: http://ifsk.sumdu.edu.ua

Локації

При використанні матеріалів з сайту факультету іноземної філології та соціальних комунікацій посилання на ресурс обов'язкове.

All Rights Reserved.