Стара версія сайту: http://humf.sumdu.edu.ua

Студенти кафедри журналістики та філології факультету ІФСК СумДУ стали лауреатами Всеукраїнського конкурсу телевізійних програм «Світ спорту».

Національний олімпійський комітет уже в п’ятнадцяте відзначив найкращі журналістські роботи, які пропагують спорт та ідеї олімпізму. Нагородження відбувалося в Університеті державної фіскальної служби (м. Ірпінь).

Сюжет «Відкриття центру пляжного волейболу СумДУ», який підготували студентка 4-го курсу Каріна Хачатар’ян і магістрант Богдан Черняков, відзначили в номінації «За найкраще висвітлення спортивного життя регіону».

Диплом та пам’ятні подарунки майбутнім медійникам вручив віце-президент НОК України Микола Томенко.

– Для мене цей конкурс став чудовим досвідом і приємними спогадами. Оскільки ми з Богданом представили єдину студентську роботу, цікаво було порівняти її з сюжетами професійних журналістів. Просто під час нагородження обговорювали ролики інших авторів і, безперечно, запозичили чимало нового. Надзвичайно мотивує отримувати нагороду від Миколи Томенка. Це незабутні враження й добрий поштовх для майбутніх напрацювань,  – ділиться Каріна Хачатар’ян.

Усього журі конкурсу оцінювало 52 сюжети та програми від 25 творчих колективів та окремих авторів з 15 регіонів країни. Кращі роботи обирали відомі телевізійники, уславлені олімпійці та фахівці в галузі спорту. Нагорода, отримана представниками факультету ІФСК СумДУ, ще раз продемонструвала високий рівень професійної підготовки та майстерності наших студентів.

Сумський державний унiверситет,  вул. Римського-Корсакова 2,
корпус "Г", поверх 7, (кiмната Г 712)

E-mail: info@ifsk.sumdu.edu.ua

Телефон: +38 0542 335273

Web: http://ifsk.sumdu.edu.ua

Локації

При використанні матеріалів з сайту факультету іноземної філології та соціальних комунікацій посилання на ресурс обов'язкове.

All Rights Reserved.