Стара версія сайту: http://humf.sumdu.edu.ua

2–3 листопада 2019 р. у Сумському державному університеті відбувся 75-й міжнародний фестиваль арт-терапії Art-Praktik. Один зі співорганізаторів свята психології та мистецтва – кафедра психології, політології та соціокультурних технологій факультету ІФСК СумДУ.

Програма фестивалю відповідала вимогам найвибагливіших учасників (а їх зібралося близько 160 осіб): понад 30 майстер-класів та тренінгів від «Дорослі діти – дорослі батьки: як навчитися розуміти один одного» до «Як розкрити себе та заявити світу через письменництво».

Учасники фестивалю долали страхи та вчилися контролювати власне тіло, малювали майбутнє та шукали гармонію, цілеспрямовано рухаючись шляхом особистісного та професійного зростання.

Фестиваль не лише дозволив учасникам набути нових знань та навичок і розкрити власні можливості, але й виявився сходинкою до нових спільних проектів.

Участь студентів-психологів факультету ІФСК СумДУ в майстер-класах та тренінгах стала надзвичайно корисною для формування професійних компетентностей.

Сумський державний унiверситет,  вул. Римського-Корсакова 2,
корпус "Г", поверх 7, (кiмната Г 712)

E-mail: info@ifsk.sumdu.edu.ua

Телефон: +38 0542 335273

Web: http://ifsk.sumdu.edu.ua

Локації

При використанні матеріалів з сайту факультету іноземної філології та соціальних комунікацій посилання на ресурс обов'язкове.

All Rights Reserved.